1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ilgi:18.05.2013 c sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sınav soruları itiraz dilekçesi ve ekleri

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 20 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Senoo Seno

Bugun bir arkadasim daha gitmis bakanliga ogrenmis ve itiraz sayisi fazla degilmis.oysaki forumda cogu kisi itiraz ettigini soyluyor veya edecegini buna bakalirsa konusan ,sorularin yanlis oldugunu idda eden cok fakat icraat yok!..

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=617827824913682&set=o.175217275961195&type=1&theater

Senoo Seno

Bugun bir arkadasim daha gitmis bakanliga ogrenmis ve itiraz sayisi fazla degilmis.oysaki forumda cogu kisi itiraz ettigini soyluyor veya edecegini buna bakalirsa konusan ,sorularin yanlis oldugunu idda eden cok fakat icraat yok!..
  2. Naz Olgaç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    74354
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Forumda çok kişi dediğiniz kaç kişi ki zaten
  3. Cihan Yılmaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32596
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sünpor Isı Yalıtım
    Evet şöyle foruma bakınca herkes hatalari bulmuş ama icraat yok yav kimse kusura bakmasi ama çok hazirci bir milletiz. Nede olsa itiraz ederler ne gerek var diyen eminim şöyle 3-5 bin kisi vardir.umarim sinirdaki arkadaslarin puanlari bir puan iki puan dusmez o zamanda ben sadece yazacagim klavye kahramani çok.
  4. Naz Olgaç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    74354
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Valla şurda itiraz etmek zor gelen arkadaşlara tekrar çalışıp kalkıp ankaraya gitmek daha kolay geliyor demekki yapacak bir şey yok saygı duyacağız
  5. filiz tığ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben bizim kursa mail attım..dedim hocaların değerlendirdiği sorular varsa onlara edelim yol göstersin yardımcı olsunlar diye..herkes kendileri bireysel itirazlarını yapıyor dedi...sadece itiraz dilekçesini mail attılar hepsi bu...:)
    paraya geldiler mi peşin peşin alıyorlar ama...:)
    sınava girenler dısında herkesın tuzu kuru...:)
    sınavdan geçenlerinde...:)
  6. filiz tığ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ya bi de sorular bariz hatalı.....iptallik...içleri nasıl rahat ediyor insanların bilmem...tekrar çalış tekrar aynı stresi yasa....ne diyim...sya itiraz edicez ya saygı duyucaz itiraz edenlere....

ben kendi adıma dusenı yaptım 5 soruya itirazı mı yaptım....
  7. Nurbanu Kocabas İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    yok
    Arkadaslar bende bugun kargoyla itiraz dilekcemi yolladim umarim kabul edilir fakat soyle birsey ogrendim ki cok trajikomik geldi sadece itiraz dilekcesi yollayan kisilerin iptal sorulari kabul edilip puan ekleniyormus itiraz etmeyenlerin soru iptal olsada puani ayni kaliyormus sizce dogruluk payi nedir bana cok sacma geldi.
  8. pharlapcik İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Doğru değil, herkese ekleniyor.
  9. Nurbanu Kocabas İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    yok
    Bugün yollanan dilekçelerin kabul edilmemesi kadar saçma bir sey yok. O zaman bunu açıkca belirtmeleri lazım. Hem para verip itiraz edicez hem de kabul edilmicek. Dun forumda kargoya verdiginiz tarih gecerli diye konusuluyordu bugun teslim tarihi onemli deniyor. Bosuna mı ugrastim bugun. Zaten pazartesi gunu ogleden sonra aciklandi soru ve cevaplar. O gunu saymamalari lazim bile. Boyle bir sey varsa bir de bakanimiza dilekce yollarim nasilsa alistim.
  10. OMER OZTURK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    71264
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    setas kımya
    bende bugün itiraz ettım kargoyla, mehmet ilhan diye bi amcaya gitmiş inşallah dpğru yerdir:)
  11. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    mehmet ilhan doğrudur kargo sms ile bilgi verdi
  12. Nurbanu Kocabas İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    yok
    Az önce dilekçe kabul tarihi ile ilgili bir arkadaşın msjını okudum. kendisi alo 170i aramış sormuş ve konuştuğu görevli ona dilekçelerin ulaştığı değil gönderildiği tarih önemli, yollandığı günden 2 gün sonra elimize ulaşan dilekçeler oluyor demiş bu nedenle gönderilme tarihi baz alınıyormuş. Mantıklı olan da bu zaten. Fakat yalnızca dilekçe gönderenlerin soruları iptal edilip doğru sayılıyor kısmına ben takıldım cünkü bunu söyleyen kişi cok emin. Bunu da bir ögrensek iyi olur. Ben 4 soruya itiraz ettim ama benim itiraz ettigim soruların iptal edileceği ne malum eğer öyleyse herkes dilekçe gönderirdi ve en az 10 soruya itiraz ederdi değil mi :)
  13. Naz Olgaç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    74354
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    sadece itiraz edenin sonucu değişecekse ya çsgb ya da meb "biz bariz adamına göre muamele yapıyoruz parayı veren düdüğü çalar" diye kapısına assın o zaman. böyle bir şeyi mümkün değil yapamazlar.
  14. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  15. Havva Gülenç İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bu söylemin doğru oldğunu kesinlikle düşünmüyorum ayrıca bir uzman arkadaşıma sordum öyle birşey yok önemli olan soruya itiraz edilmiş olması sen ettin sana puan var sen etmedin sana yok gibi bir durumun söz konusu olmadığını söyledi
  16. Canan Tanis İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sinerji İnşaat Mimarlık Müşavirlik A.Ş.
    2011 deki sınavda sınavda kaç kişi itiraz etmişti acaba
  17. haldunyasar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    dün bir arkadaşımla beraber 6 soruya itirazda bulunduk dilekçelerimizi elden ulaştırdık.
    umarım faydalı olur.
  18. cansinbabayigit İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben de dilekçemi salı günü göndermiştim.ulaşmıştır sanırım.
  19. fethi turan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    iptal edilen sorular ne zaman açıklanacak acaba herhalde haftaya açıklanır.
  20. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sınav sorularına ilişkin itirazlar, en geç 10 (on) gün içerisinde İSGGM tarafından incelenip
    sonuçlandırılarak adaylara yine İSGGM tarafından yazılı olarak bildirilecektir.