1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ilgi:18.05.2013 c sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sınav soruları itiraz dilekçesi ve ekleri

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 20 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. tehlikeli durum ve tehlikeli davranış ayrımı sorulduğu için soru yanlış değil..başta bana da hepsi doğru gibi gelmişti :(
  2. filiz tığ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  3. Didem S. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Doğru değildir. Öyle bir şey olamaz.. Ama nerdeyse "keşke öyle olsa" dicem.. Ben o itirazı yapana kadar ne kadar uğraştım. 2 gün boyunca ondan başka bi şey düşünmedim, araştırdım, ettim, işten izin aldım, saatlerce banka kuyruğu, ordan PTT, PTT geç ulaşır dedi, ordan kargo.. İstanbul'da bir yerden bir yere gitmenin eziyeti.. Ulaşacak mı, sonuç ne oalcak stresi.. Bir yandan da birileri itiraz etse de nemalansak diye bekleyenler.. Hiç adil değil.. Zaten ne adil ki..
  4. galip fatih alkan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bizim itirazlarımız belkide kursa gıdıcek parayı zor denkleştiren arkadaşlara da yardımcı olacaktır hepten böyle bakmayın çok ınsan tanıyorum işsizlikten tek çare zor bela kurs parasını bulmaya çalışan. allah yardım eder
  5. Didem S. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Onlara bir lafım yok zaten. Zamanı olmayanlar, imkanı olmayanlar için değil. Onlar için severek yaparım.. Oturdukları yerden elleri enselerinde birileri itiraz eder yaa, diyenlere lafım..
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 24 Mayıs 2013 ---
    Ayrıca kurs parası vermeden 1 kere daha sınava girme şansı olmasaydı, zaten çok üzülüyorum, şu halimden 1000 beter üzülürdüm. Bi daha da gidemezdim kursa büyük ihtimalle zaten.
  6. filiz tığ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    benım ne zoruma gidiyor bılıyor musunuz...barız sorular hatalı...apaçık ortada...itiraz için bakanlığın bizlere sunduğu prosedure itirazım var....ne demek ya...itiraz edilen her soru ıcın 10 tl bankaya yatır...dekontuyla itiraz dilekçenı kargoyla ya da ptt ya da elden gönder ama ellerini 3 gün içinde geçecek şekilde gönder...tam üç gun denebilirse tabıı...

bilişim çağındayız...uygulanmaya diretilen prosedure bak....burda söylenıp durmıcam da...usttekılere de duyurucam....bu nedir ya...
  7. Naz Olgaç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    74354
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    benim gittiğim kurs da sorularda hata yok demiş..
  8. filiz tığ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    gerçekten mı.....
  9. yılmaz dağlı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    arkadaşlar SO2 sorusuna niye itiraz edilmemiş.SO2 yanıcı bir gazdır.yan SO2 +O2 -> SO3 oluşur.MEB müfredatını inceleyin.
  10. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    itiraz edildi
  11. E.AYHAN BAL İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16654
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İLMER OSGB
    EN AZ ibarasini kaçırıyorsunuz beyaz %50 den fazla olamaz , fakat yeşil olur..soru doğru bence..
  12. Nevzat Onur Çapalov İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İtirazlar sonrası güncellenen cevaplar ne zaman ve nerede açıklanır bilgisi olan var mıdır ?
  13. Naz Olgaç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    74354
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    evet gerçekten böyle demişler şok oldum. iptal edilmez sorular hatalı değil demişler.
  14. Canan Tanis İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sinerji İnşaat Mimarlık Müşavirlik A.Ş.
    Adamlar kazanacağı paraya bakıyor demekki.Birdaha gelsinler kursa onların işine gelir
  15. Naz Olgaç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    74354
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    ben de öyle düşünüyorum ama bu kadar da sorumsuz nasıl olabiliyorlar onu anlamıyorum. bize muhtaç değiller artık 2mühendisten 1i zaten kursa para döküyor.
  16. BERAT ŞENEL İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    ALBAYRAK A.Ş
    Forumda o kadar yorum yazan arkadaşlardan acaba kaç kişi itiraz dilekçesi gönderdi?
    Sadece sözde kaldı sanırsam :)
  17. Naz Olgaç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    74354
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    itiraz dilekçelerinin olduğu kısımda belli maalesef kimin yolladığı en azından onlar sadece bu sitede olanlar. belki sessiz sedasız dilekçe yollayan da vardır. yani umarım.
  18. BERAT ŞENEL İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    ALBAYRAK A.Ş
    ben toplam 290-300 cıvarında itiraz dilekçesi gönderildiğini biliyorum inş bu kadar az değildir.
  19. Naz Olgaç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    74354
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    kurbanlık koyun gibi hissediyorum kendimi bekle bekle bekle..
  20. sezginumt İSGforum Üyesi

Bende itiraz dilekçesi yazdım ve şunu biliyorum ki bu kadar itiraz dilekçesi mutlaka işlem görecek onun haricin de de kursların ne düşündüğü çok önemli değil eğer itirazlarımızı yasal dayanaklarıyla yaptıysak emin olun cevaplar olumlu olacak...