1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ilgi:18.05.2013 c sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sınav soruları itiraz dilekçesi ve ekleri

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 20 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Naz Olgaç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    74354
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    İnşallah..
  2. sezginumt İSGforum Üyesi

daha da önemlisi uzman olacak arkadaşlara şahsi tavsiyem kendi branşlarında çalışıp gerçekten de yararlı olmasını sağlamalarıdır. sadece ticari olarak düşünmek yalnış bence . Ancak bir fayda için çalışanlar hem maddi hem manevi muafak olabilirler..şimdiden herkese başarılar
  3. Kemal Erdal Çelen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Asi Körfez yapı Denetim Hizmetleri Ltd. Şti.

Bilgisizlik ve yetersizliklerine verilecek örneklerin sona ereceği yok!.......Hangi soruya el atsam elimde kalıyor!......
    Hepsine yazıklar olsun!....Bakanlık adına utanılacak durum!........

Bu sorulardan itiraz etmedikleriniz var mı? soruya ilişkin itirazda bulunan arkadaşımız var mıdır?
    Kalın sağlıcakla

Ekli Dosyalar:

4. sezginumt İSGforum Üyesi

Öncelikle ellerinize sağlık gerçekten de çok iyi bir çalışma olmuş ki bir çok sorumuz da aynı tekrar emekleriniz için teşekkürler
  5. yılmaz dağlı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bunca kurs var. kimse yorum yapmıyor.geçen bendeki son borçlarını ödemeye gittim. insan bir sorar :sınavınız nasıldı .yok arkadaş bunlar kurs döneminde biz bir aileyiz diyorlardı,nerde kaldı bu aile.meğer aile bağları para ile kuruluyormuş.bakanlık sağolsun bunların değirmenine su taşımanın peşinde.
  6. Naz Olgaç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    74354
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    her kurumda bu böyle değil midir zaten. ne bekliyorduk ki.
  7. fethi turan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  8. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI:
    A kitapçığındaki 3 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 22 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 26 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 45 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 46 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 7 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 81 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 92 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 88 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 99 nolu sorunun iptali

3 tane tuttutmuşuz..buda iyi.
  9. Naz Olgaç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    74354
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Çok da kötü bir sonuç değil bence zaten %100 bi sonuç beklemiyorduk
  10. mehmetakcakaya İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    A kitapçığındaki 26 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 45 nolu sorunun iptali
    BU SORUDA YANLI NEDİR ACABA?
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 4 Haziran 2013 ---
    PARDON YANLIŞ OLDU!!!
    A kitapçığındaki 46 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 7 nolu sorunun iptali
    BURDAKİNİ SORCAKTIM?
  11. Naz Olgaç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    74354
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    yanlış bilmiyorsam daha önce de soruldu daha önce de iptal edildi bu soru candela ile lux arasında kalıyorlar.
  12. sezginumt İSGforum Üyesi

geçmiş olsun herkese ... tam anlamıyla bir geri dönüşü bende beklemiyordum. ama buna da şükür..
  13. Naz Olgaç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    74354
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    son 1 gün.. gerilim yaratayım :p
  14. sezginumt İSGforum Üyesi

Gerek yok valla:)))
  15. Naz Olgaç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    74354
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    saat sayıyoruz artık umudum da varla yok arası kesin geçtim ya da kesin kaldım diyenler şanslı ama benim gibi yarın öğrenecek olanlar gergin
  16. sezginumt İSGforum Üyesi

katılıyorum iki kere 69 ile kalan biri olarak bende çok gerginim ve bu sefer de 69 olma ihtimali var... bende ki gerginlik daha derin :)
  17. Naz Olgaç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    74354
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    sizdeki gerginlikle bendeki kıyaslanamaz o zaman :)
  18. sezginumt İSGforum Üyesi

bir dünya insan daha açıklanmadan benimle dalga geçiyor...:))
  19. Naz Olgaç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    74354
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    durun bakalım inşallah yarın siz dalga geçersiniz onlarla :)
  20. sezginumt İSGforum Üyesi

bakalım görelim geçelimde bende dalga konusu olmiyim :)...iyi dileklerim herkes için ...ama ben daha gerginim....