1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ilk eğitimimi vereceğim sizce nasıl olmalıyım?nasıl hazırlıklar yapmalıyım?

Konusu 'İşletmelerde Eğitim ve İletişim' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 6 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    @haydsert
    arkadaşlar tüm yardımlarınız için teşekkür ederim iş yerinde ilk eğitimimi vereceğim sizce nasıl olmalıyım?Nasıl hazırlıklar yapmalıyım en doğru en eksiksiz nasıl hazırlanırım?
  2. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    92297
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Bence önce karşındakileri hazırlamaya çalış eğitime onlar almak istemedikten sonra 2000 liralık takımla, TRT spikeri gibi akışkan bir dille konuşsan da olmaz bence... Eğitim öncesi muhabbet et adamlar rahatlasın sana karşı dikkatleri artsın... Eğitim esnasında ara ara sorular sor kişilere isimlerini sor isimleriyle hitap et ki "Şimdi bu bana soru sorar diye" mecburen dinlesinler :)
  3. Samet Kılıç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    110245
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ayrıca eğitime katılacakların yaptıkları iş ve işlemleri az çok öğren. Mutlaka içlerinde bir ukala çıkacaktır. Enteresan sorularla seni sıkıştırmasınlar :)
  4. Serkan Aydemir İtfaiye Amiri-Yangın Eğitmeni

• Bölüm Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    İçinizde mutlaka heyecan olacaktır.belli etmemeye çalışın.Rahat gözükün.Konunuz ne olursa olsun anlatacağınız konuya hakim olduğunuzu karşınızdakine hissettirin.Sorulara hazırlıklı olun.Göz teması kurmaya çalışın.Espiri yapacaksanız sadece sizin gülmeyeceğiniz bir espiri olsun :) Daha önemlisi kafanızda plan yapıp girmeyin olduğuna bırakın planlar hiç tutmaz Genel hatlarıyla aklıma gelen bunlar