1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ilk risk değerlendirme ve acil eylem planim matbaa

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve n.asma tarafından 24 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. n.asma İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    75020
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    İlk risk ve acil eylem planlarını yaptım ve paramı aldım. Çok mutluyum. Ekte matbaa ile ilgili çalışmam var. Eksiklerim varsa bir sonraki işimde düzeltirim. Fotoğraf çekerek yaptım ve dosyaya ekledim. Acil eylem planına ilave olarak akım şemalarını ekledim.

Ekli Dosyalar:

2. Kürşad Yüksel İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    9434
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    • Uygunsuz Uslup...
    1. Risk analizi değil, risk değerlendirmesi.
    2. Risk değerlendirme ekibi yok.
    3. Acil durum planında krokiler yok, çok eksik, 5 kişinin çalıştığı yere 12 kişilik ekip kurulmuş ki İşyerlerinde Acil Durumlar Hakkında Yönetmelik gereğince ekipler de yanlış.

İnsanlar bunlara para veriyorlarsa yazık.
  3. n.asma İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    75020
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Bir sorunun mu var arkadaşım. Koray gitti sen mi geldin. Yardımda bulunacaksan bulun önerin varsa söyle gerisini kendine sakla
    Uslubunu düzelt
  4. Murat Ilgaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    93835
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    eksikleriniz var ama düzeltirsiniz elinize sağlık
  5. n.asma İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    75020
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Teşekürler bu çok önceki çalışma ilk olduğu için bilgi almak ve düzeltme yapmak için paylaşmıştım.
    Gerekli düzeltmeleride yaptım.
  6. Kürşad Yüksel İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    9434
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Eleştiriye açık değilseniz forumda paylaşmayınız. Yanlışların bir kısmını söyleyerek yardımda bulundum.
    Bilgi almak için ve düzeltme yapmak için buraya koymuş olsaydınız parasını almadan önce yapardınız.
    Emir kipiyle konuşmanız sizin saygısızlığınız.
  7. soner soysal İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    eline sağlık, bende iki gündür yeni başladığım işte risk analizi yapmaya başladım, senin raporundan da faydalanacağım. bu arada "termin" nin tam türkçe karşılığı nedir?
  8. Kürşad Yüksel İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    9434
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    www.tdk.gov.tr
    isim Belirlenmiş zaman, randevu
  9. n.asma İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    75020
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Uygunsuzluğun yada istenen şeyin giderilmesi gereken ,düzeltilmesi gereken süre olarak kullanılmakta.
    Verilen müddet