1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ilk yardım sertifikası

Konusu 'İlkyardım' forumundadır ve yaşarsalur tarafından 16 Kasım 2012 başlatılmıştır.

 1. yaşarsalur İSGforum Üyesi

  merhaba ilk yardım sertifikası yenilenme süresi nedir ? kaç yılda bir yenilenmesi zorunludur?
 2. Osman Köktepe İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  İlk Yardım sertifikası ve kimlik kartı ne kadar süre geçerlidir?

  İlk Yardım sertifikası ve kimlik kartı 3 yıl geçerlidir. 3 yılın sonunda yeniden tazeleme eğitimi alınarak yenilenmesi gerekir.
  Kaynak : TIKLA
 3. yaşarsalur İSGforum Üyesi

  tesekkurler peki 3 yıl gecmıs mesela bizim elemanların alış tarihi 25-26/07/2009 ve hala yenilememişiz 3 yıl sure dolmus hatta gecmış yenilerken sıkıntı olur mu?
 4. Taner Karaçaylı İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Hat Boru
  Yenileme konularında bazen tarih geçmişse sıkıntı olabiliyor muhtemelen eğitimi tekrar almaları gerekecektir. Eğitim kurumu ile görüşürseniz daha net cevap alabilirsiniz.