1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ilkyardım eğitim merkezi açmak

Konusu 'İlkyardım' forumundadır ve Tolgahan Özkan tarafından 8 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

 1. Tolgahan Özkan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Sağlık Personeli
  Merheba,

  Bir Ortak Sağlık ve Güvenlik Biriminde işyeri hemşiresi olarak görev yapıyorum. Şuan bir eğitim merkezi açmak istiyoruz. Sanırım OSGB bünyesinde eğitim merkezi açmamızda herhangi bir sıkıntı yok. Kafamı karıştıran nokta Mesul Müdür. Bazı yerlerde mesul müdüründe eğitici sertifikasının olması gerektiği yazılmış. Bu doğru mu ? Hemşire oalrak ben eğitici eğitimi sertifikasına katılacağım.
 2. Abdullah Gökçen İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Firma / Kurum:
  Gökçen OSGB
  OSGB bünyesinde açamazsınız. Ayrı bir yer olması gerekiyor aynı isim altında açabilirsiniz ancak kendiniz osgb bünyesinde(aynı ortamı kullanmanız mümkün değil) tam zamanlı sağlık personeli olarak çalışıyorsanız başka yerde özellikle de(ilk yardım eğitim kurumunda çalışamazsınız) zira iki firmanın da denetimleri ağır olur ve fark edilmesi durumunda muhtemelen belge iptali yaparlar.

  Mesul müdürde eğitici sertifikası olması gerektiği doğrudur.
 3. Mustafa bozye İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Sektör isg
  Güzel konu, zira istanbulda bir osgb bu şekilde sözde ilk yardım eğitimi sertifikası veriyor hizmet verdiği işyerlerine. İl sağlık müdürlüğünü bilgilendirdik bakalım