1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ilo anketine katılalım isg katip te duyurular bölümünde

Konusu 'Bakanlık Duyuruları' forumundadır ve Selman Doğan tarafından 19 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Selman Doğan Serbest Kürsü

  • Bölüm Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  28982
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Bireysel Uzman-Bilirkişi-Eğitmen
  06.09.2016  İş Güvenliği Uzmanları ve İşyeri Hekimlerinin Rol ve Sorumluluklarının Algılanması ve Uygulanmasına İlişkin ILO Araştırması  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB) ile işbirliği içerisinde Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO) tarafından organize edilen ve yürütülen “İş Güvenliği Uzmanları ve İşyeri Hekimlerinin Rol ve Sorumluluklarının Algılanması ve Uygulanmasına İlişkin Araştırma” ile İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerinin ulusal düzeyde nasıl uygulandığının ortaya konması amaçlamaktadır. Çalışma sonucu elde edilecek veriler ve istatistiksel analiz sonuçları ulusal sistemin nasıl geliştirilebileceği ile ilgili çalışmalara yön verecektir. Anket kapsamında kişisel bilgileriniz ve verdiğiniz cevaplar gizli tutulacak olup, hiçbir kurum, kuruluş, işveren veya denetim elemanı (müfettiş vb.) ile paylaşılmayacaktır. Anketi doldurmak için lütfen

  tıklayınız.  “Survey on how Occupational Safety Experts and Occupational Physicians Carry Out Their Roles and Functions” organized and carried out by theInternational Labour Organization (ILO), in collaboration with the Ministry of Labour and Social Security (MOLSS) aims to map certain aspects of how the national system for occupational health and safety services is applied in practice. The data and statistical analyses resulting from this survey will serve to endeavours on how to improve the national system. Your personal information and answers will be kept confidential and will not be shared with any institution, foundation, employer or employee auditor (inspector, etc.).

  Please

  click

  for filling the questionnaire.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.