1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Ilo türkiye'yi 'kara liste'ye aldı

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Fatma Kocaer tarafından 25 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  Konya
  Sertifika Numarası:
  13436
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  ILO Türkiye'yi 'kara liste'ye aldı  cin_calisma_hayati_3.jpg  Uluslararası Çalışma Örgütü’nün (ILO) her yıl hükümet, işçi ve işveren temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilen konferanslarının 102'incisi 5-20 Haziran 2013 tarihleri arasında Cenevre’de yapıldı. Ancak bu toplantıdan Türkiye'ye kötü haber geldi; Türkiye, ILO aplikasyon komitesinde "kara listeye" alındı. Bunun anlamı şu; Türkiye, geçen Kasım ayında çıkarılan 6356 sayılı Sendikalar ve Toplu İş Sözleşmesi Kanunu'na rağmen, dünyada "işçi haklarına saygı duymayan ülkeler" listesine dahil edildi. Listede Türkiye dışında göze çarpan ülkeler arasında, Pakistan, Kamboçya, Mısır, İran ile, son dönemde büyük ekonomik kriz içindeki Yunanistan da yer alıyor.(alıntı hürriyet)
  haber linki:http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/23580443.asp
 2. bim İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Kamu
  iş güvenliği yasası ertelemesiyle kara kapaklı deftere yazarlar artık.
 3. Gülnaz Tercan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Hiç şaşırmadık niye acaba!
 4. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  Konya
  Sertifika Numarası:
  13436
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  bu haber karşısında bir yanım kesinlikle çok üzüldü ülkemin düştüğü durum için ama bir yanımda acaba bu tür dayatmalarla da olsa ülkemde iyileşme olurmu düşüncesi umutlandırdı
 5. Caner T. İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  bu habere devlet büyüklerinin "bunlar hep dış güçlerin oyunu","bu raporu tanımam,çöpe atarım",faiz lobisi yine devrede",ya da "ekonomimiz uçuyor" gibi demeçlerden birkaçını vermelerini bekliyorum.hadi beni şaşırtın : )
 6. emrah taş İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Ülkemizde İnsana saygı yok ki işçiye saygı olsun, Anca parası olana saygı var onlarda istediği kanunu çıkartıp istediklerini ertelettiriyorlar.