1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Imalat söktörü için eğitim slaytı

Konusu 'Sunumlar' forumundadır ve Abdurrahim Çiftçi tarafından 9 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Abdurrahim Çiftçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84395
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar sizden bir ricam olacak imalat(pres,cnc,torna,freze,taşlama) söktüründe elimde yaklaşık 40-50 işyeri var bunlara yönelik eğitim verecem bu işyerlerine eğitim veren arkadaşlar varsa veya bu işyerlerine yönelik eğitim slaytı olan varsa bana email atarsa çok memnun olurum.
    email : abdurrahimciftci83@gmail.com
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    burası mail atmaca yeri değil paylaşma yeridir..paylaşın bizde görelim en iyisini yapalım..
  3. Recep Tayyip Taşdelen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    mail biraz ayıp olmuş. elime geçerse buraya atarım yalnız.
  4. Abdurrahim Çiftçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84395
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar sizden bir ricam olacak imalat(pres,cnc,torna,freze,taşlama) söktüründe elimde yaklaşık 40-50 işyeri var bunlara yönelik eğitim verecem bu tarz firmalara yönelik eğitim slaytı elinde olan varsa burada paylaşırsa çok memnun oluruz.
  5. sina76 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Elinde slayt yok ama 40-50 iş yeri var. Sizin yaptığınız işlerde yanlıştır.Senede 1500 kişi iş kazasından giden Türkiyede Talaşlı imalat gibi hergün tehlike ile burun buruna olan işlerde ALLAH yardımcın olsun.Siz en iyisi şimdiden çantanızı hazırlayınız...