1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Imza kaşesi kullanımı

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Çağlar Orhan tarafından 20 Eylül 2015 başlatılmıştır.

 1. Çağlar Orhan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  3413
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Merhaba arkadaşlar isg uzmanı olarak yaptığımız risk analizlari,adep vb. evraklarda imza kaşesi kullanmanın sakıncası varmı bu durumda iş müfettişleri kabul ederler mi?
 2. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

  • Site Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  118179
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
  İSG alanındaki evraklara dikkat etmek lazım... Müfettiş var kabul eder, müfettiş var emeklerinize yazık eder... Ayrıca mahkeme vs. durumlar olduğunda hakimin kabul etmemesi bir yana evrakta sahteciliğe kadar bir suçlama ile bu size geri dönebilir. Burası Türkiye bu tarz olaylara pek girmemek lazım diye düşünüyorum...
 3. Levent ACAR İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  119959
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Herhangibir OSGB
  imza kaşesini saymayan müfettişler ile ben denetimde karşılaştım. ıslak imza atmanı tavsiye ederim. kaşe imza atan periyodik muayene raporunu kabul etmediler.
 4. Murat Kural İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  150844
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  ıslak imza en temizi....