1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Inşaat için tespit ve öneri formu (görselli)

Konusu 'Formlar' forumundadır ve hakan aktaş tarafından 25 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. hakan aktaş İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    53700
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    çaba osgb
    Kaç zamandır gelmiyor diye yakındığım çalışma bakanlığı müfettişleri sonunda bize de geldiler. firmaya yapılan denetim sonucu inşaattaki çalışmalar durduruldu ve tuttukları tutanağı ekledim. daha önceden Erkan Beyinde eklediği tutanaktan ve benimkilere yazdıkları tutanaktan maddeleri tespit öneri şeklinde firmalara vermek için 5 sayfalık görselli bir metin hazırladım.
    zaten deftere yazıyorum,zaten bunlar inşaatta var, zaten risk analizinde var demeden tüm inşaatların işverenlerine imzalatarak veriyorum. tutanaklardan da bahsediyorum verirken. faydasını görmeye başladım. sizde kullanabilirsiniz. hatta madde ilave edebilir yada daha güzel görseller koyarak değiştirebilirsiniz arkadaşlar.
    alt bilgeye de osgb'nizi yada kendinizi eklemeyi unutmayın.
    Kazasız Çalışmalar.. İNŞAAT TUTANAK.png

Ekli Dosyalar:

2. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Katkınız için teşekkürler...
  3. Deniz Devrim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Basit bişey ama fark yaratmış. Ben çok beğendim. Çokkkk teşekkürler.
  4. hakan aktaş İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    53700
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    çaba osgb
    bunu ilk Erkan Beyin tutanak paylaşımında düzenlemiştim ve bugün kapanan inşaatın işverenine imzalatmıştım. müfettiş bunu görünce diğer evraklara hiç bakmadı desem yalan olmaz. işgüvenliği anlamında hiç ceza almadık, teşekkür etti. hatta tutanakta olandan daha fazla eksiklikler olmasına rağmen "bunları yapılıyormuş gibi düşünüyorum, uyarılmışsınız ve farkındasınız" gibi bişeyler söyledi ve tutanak maddelerine eklemedi. faydasını göreceğinize eminim ;)
    basit ama etkili
  5. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Page_1.JPG Page_3.JPG

Ekli Dosyalar:

6. krmlseker İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    çok beğendim...Emeğinize sağlık...harika bir paylaşım teşekkürler...