1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Inşaat işçileri yedikleri yemekten zehirlendi

Konusu 'Kaza ve Olay Haberleri' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 23 Kasım 2013 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  FERHAT ÖZER - YOZGAT
  23 Kasım 2013 00:20
  Yozgat'ta inşaat işçisi 20 kişi yedikleri yemekten zehirlendi.
  Polis Meslek Yüksek Okulu ve arıtma tesisi inşaatında çalışan işçilerin öğle yemeğinde yedikleri yemekten zehirlendiği kaydedildi. Akşam saatlerinde yaklaşık 20 işçi mide bulantısı, kusma ve karın ağrısı şikayetiyle ilgili 112 Acil servisten ambulans istedi. Devlet hastanesi ve Özel Şifa Hastanesine kaldırılan işçiler tedavi altına alındı.
  İşçiler, "Öğle yemeğinde çorba, tavuk, ve pilav yedik. İnşaatta çalışan 40 işçi bu yemekten yedi. Akşam saatlerinde bulantı ve kusmalar başladı. Ambulans istedik ve hastaneye geldik. Burada serum takıldı. Şuan sağlık durumlarımız iyi." açıklamasında bulundu.

  İşçileri hastanede ziyaret eden firma yetkilisi Osman Cingöz, işçilerin öğle yemeğinden zehirlendiklerini belirterek, sağlık durumlarının iyi olduğunu ifade etti.
  ZAMAN-23.11.2013

  Ekli Dosyalar:

  • haber.jpg
   haber.jpg
   Dosya Boyutu:
   41,8 KB
   Görüntüleme:
   17.750
 2. hem de bu havada :( artık hangi koşullarda pişirilmiş ve bekletilmişse yemek zoru başarmış yemek firması...