1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Inşaat işçisinin tehlikeli yöntemi

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 14 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Bir inşaat işçisinin kovaya doldurduğu kumu üçüncü kata çıkarmak için kullandığı tehlikeli yöntemin yer aldığı video, internette tıklanma rekorları kırıyor.
  Video paylaşım sitelerinde bir inşaat işçisinin marifetlerinin yer aldığı video, büyük ilgi gördü. İnşaatta sıva yapan ekipte bulunan genç, makaraya bağlı olan ipin ucundaki kovaya kumu doldurdu. Genç, daha sonra inşaat halindeki binanın dış cephesinde bulunan 21 basamaklı tahta merdivene çıktı. İkinci kata ulaşan genç, makaranın diğer ucundaki ipe asılarak kendisini aşağıya bıraktı. Genç, yerdeki kumun üzerine düşerken, aşağıda bulunan içi kum dolu kova da inşaatın üçüncü katında bulunan meslektaşının yanına ulaştı.​
  İşçilerin bu tehlikeli yönteminin yer aldığı videonun nerede ve ne zaman çekildiği ise merak konusu oldu.​
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
 3. Onur Kaysavuk İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  yöntem güzel gerçekten pratik :rolleyes:
 4. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  Manisa
  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Firma / Kurum:
  isghizmet
  olurmu hocam ya yanda gişe var bilet kesiyolar adrenelin sporu o :)