1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Inşaat sektöründe asbest tehlikesi ve uygulamaları hakkında

Konusu 'Kimyasallar ile Çalışmada Emniyet' forumundadır ve cetın_27 tarafından 15 Ocak 2015 başlatılmıştır.

 1. cetın_27 İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  52123
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  YDA İNŞAAT
  serkan bey slm lar.. inşaat sektöründe çalışıyorum uzman olarak..asbestle ilgi bir çalışmanız var mı acaba..asbest söküm uzmanlık belgesi ilk alanlardanımm.. bu alanda çalışmak istiyorumm..mevcut durumda ortada ama türkiyede...:)
 2. Serkan Sü İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Gemi İnşa A.Ş.
  bence bu konuda kendınıze bır tanıtım dosyası olsuturup, randevu yada telefon e/email yoluyla altınova ve tuzla tersaneler bolgesındekı tum tersanelere nasıl hızmet verebılecegınız konusunda ulasın. ınsaat sektorunde asbest falan anlamazlar katoyla dalıp sokup atarlar