1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Inşaat sektöründe risk analizi

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve yclgndgd tarafından 7 Şubat 2013 başlatılmıştır.

 1. yclgndgd İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  arkadaşlar inşaat sektörü için örnek risk değerlendirmesi olan arkadaşlarımızın yardımını isteyecektim. yardımcı olabilir misiniz? şimdiden herkese teşekkürlerimi sunuyorum.
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  http://www.isgforum.net/forums/risk-değerlendirmeleri.157/
  yukarda linkte biraz incelersen ganimet var..ama çıktı alıp patrona imzalatıp para kazanmak yok,sana yol olsun...fikir olsun..sen daha iyisini yap..yönetmeliğe uygun olarak..
 3. yclgndgd İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  cok tesekkrler..:) yemınlı uzmanlarız bız :) merakınız olmasın o konuda :)