1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Inşaat ve yapılarda daha güvenli çalışma prensibleri

Konusu 'Faydalı Yayınlar' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 31 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar merhaba,

  inşaat,yapı ve yüksekte çalışmalarda faydalı olacak ve kaynak niteliğinde iki çalışmayı paylaşmak istedim.umarım faydalı olur.

  Kaynak1:YAPI SEKTÖRÜ İş Güvenliği El Kitabı
  Kaynak2:İnşaat ve yapılarda daha güvenli bir çalışma ortamı

  Ekli Dosyalar:

  • 44.pdf
   Dosya Boyutu:
   5,4 MB
   Görüntüleme:
   240
  • adi_539tur.pdf
   Dosya Boyutu:
   781,4 KB
   Görüntüleme:
   213
 2. worldofsofi İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  72896
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Erkan Bey merhaba, C sınıfı uzmanlar, İnşaatlarda Risk Değerlendirme yapabilir mi? Yapabilirse de yapmamalı mı? ne düşünürsünüz bu konuda?
 3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  biliyorsan yapabilirsin.kendine güveniyorsan yapabilirsin.Şu tehlike grubuna şu sınıf uzman risk analiz yapar diye bi yasal gerek yok.ocak 2014 kadar ne yaptınız yaptınız..sonra firmaların uzmanları yapar artık..aslında firmaların uzmanları olması gerekmekte ve onların bu analizleri yapmaları daha sağlıklı olurdu tabi...