1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Inşaatlarda cephe iskeleleri (ts 12810) üretim yapan firmalar tse tarafından belgelendirmeye başladı

Konusu 'Bakanlık Duyuruları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 7 Nisan 2015 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  İnşaatlarda cephe iskelelerinden düşmeden kaynaklı ölümlü ve yaralanmalı kazaların azaltılması için yürütülen "Güvenli İskele İskelede Güvenlik" projesi sonuç vermeye başladı. Yapı İşlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetmeliği (BÖLÜM II- Madde 17) kapsamında ilgili TSE Standartlarına uygun (TS EN 12810) üretim yapan firmalar TSE tarafından belgelendirmeye başladı.

  Artık inşaatlarda cephe iskelesi kullanacak firmalar TSE'nin aşağıda belirtilen bağlantısına tıklayarak belgeli cephe iskele üreticilerini görebilecekler.

  https://belge.tse.org.tr/Genel/FirmaArama.aspx

  KAYNAK
 2. Funda-3426 İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  22386
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  inşaat çorlu.png