1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Inşaatlarda risk analizi

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve İlker İbrahim Yeter tarafından 25 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. forumun amacının tereci olamayanlara yardımcı olmak olduğunu biliyordum.satış yapmak değil?kaldı ki uzman adayı görünmektesiniz ...
  2. Ferit Yılmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Ezel hanım risk analizinin 50TL'ye yapıldığı bir ülkedeyiz üzülerek hatırlatırım
    ve bu piyasayı bu hale getirenler yine biz uzmanlarız, ben 50 liraya yapmasam siz 50 liraya yapmasınız işveren 50 liraya yaptıramaz
    onun içindir ki varsa ücreti ile risk analizi yaptırmak isteyen bana ulaşabilirler.
    Saygılarımla
  3. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Ferit Bey sizin varsa biz bedava yapalım size... bir meslekdaşımıza yardım etmekten zevk duyarız.
  4. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü

Maalesef katılıyorum :oops:
  5. ee burada sorun yok zaten ben 50 liraya yaparım mı dedim ki??
    ee burada sorun yok zaten ben 50 liraya yaparım mı dedim ki? 50 liraya yapacağıma Koray beyin dediği gibi bedavaya yaparım hiç olmazsa başımın gözümün sadakası olur ???
  6. Ferit Yılmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Maalesef herkes sizin gibi düşünmediği için 50 Tlye risk analizi yapılıyor
  7. nerde yapılıyor söyleyinde bizde yaptıralım?? o risk analizi falan değil paçavra kağıt!!
  8. Ferit Yılmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    sonuçta işe yarıyor mu ?
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 6 Ekim 2013 ---
    işveren sanki içeriğini inceler mi?
  9. hiç bir işe yaramıyor
  10. Ferit Yılmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Maalesef Ezel hanım siz istediğiniz kadar doğruları savunun yapan yapıyor
  11. cennetende arsa satıyorlar alcak mısınız?
  12. Ferit Yılmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    zamanında alınmadı mı ? ülkemizin insanları ona bile kandılar.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 6 Ekim 2013 ---
    o zevk bana ait . bu arada meslekdaş değil meslektaş olacak o :)
  13. tamam işte dolancırıcılık o paçavraların adı risk analizi falan değil
  14. Ferit Yılmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Ezel hanım doğrular bunlar bende katılıyorum fakat sonuçta bu risk analizleri adı altında yapılıyormu yapılmıyormu ? işveren daha ucuz olsun diye yaptırıyormu yaptırmıyormu? sonuç evet daha ucuz
  15. ferit bey, dolandırıcılarla mı aşık atacağız yani...ben yapmıyorum nokta
  16. Ferit Yılmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ben size yapın demedim ki. evet ben yapıyorum çünkü hak edenler var buda benim noktamo_O
  17. Turan TAŞKIN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    98715
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ALPERYAPI ( Henüz kurulmadı - kurulma aşamasında... )
    inşaat şirketinde ana firmanın altında 3 tane alt firma ( taşeron ) var. OSGB bu 4 firma ile ayrı ayrı sözleşme yapıp her iş yeri için İSG Uzmanı ve İş Hekimi görevlendirmiş. Kurul defteri şartları tamam sorun yok. Ama Protokul ve Onaylı Defter ( Tespit ve Öneri Defteri ) Ana firma ve alt taşeronlar için ayrı ayrı olmasa!...
  18. bencaglayan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Hazırlanan risk değerlendirmenin altında imzası olanların işten ayrılsalar bile sorumluluğunun devam ettiğini bilerek, iyi bir fiyata haxırlanmasında fayda var. İnşaatı yapan firmalar sattıkları daireden bize bir şey kazandırmıyorsa rd hazırlarken bunu dikkate almalı iyi fiyat istemeliyiz.