1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Inci dişli kardeşim-belgesel gösterimi

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Mehmet MAKAR tarafından 28 Nisan 2014 başlatılmıştır.

 1. Mehmet MAKAR Haber Grubu Lideri

  • Bölüm Yöneticisi
  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  120329
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  [​IMG]
  Zonguldak'ta çekilen ve yeraltı çekimlerin de bulunduğu "İnci Dişli Kardeşim" belgeselinin ilk gösterimi 29 Nisan 2014 saat 20.05 de TRT Turizm ve Belgesel kanalında yayınlanacaktır.
  Belgesel genel olarak taşeron sistemi bağlamında iş güvenliği konularına da değinmektedir. Bu çerçevede 07 Ocak 2013 tarihinde yaşanan ve 8 işçinin yaşamını yitirdiği degaj(ani metan boşalması) olayı da tanıklar tarafından aktarılmaktadır. İlgililere duyurulur.
  Yapım-Yönetim: Gül Büyükbeşe
  Görüntü Yönetmeni: Hayri Çölaşan
  Danışman -Nevzat ÜNLÜ Maden Mühendisi/İş Güv Uzm(A Sınıfı) ve Eğitici

  Basın Bülteninden;