1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ingilizce kaynak- inşaat

Konusu 'İSG Kitap,Dergi ve Mecmua' forumundadır ve volkandes tarafından 14 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

 1. volkandes İSGforum Üyesi

  Arkadaşlar mrb inşaat sektöründe iş güvenliği açısından ingilizceyi geliştirebilecek döküman, sözlük vb konularda tavsıye edebileceginiz veya buraya yükleyebileceginiz dosya varsa yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
 2. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  41670
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  :::::::::
  Uluslararası düzeyde iş sağligi konusunda kaza vb örnekler ve dokümanlar için http://www.osha.gov sitesi çok geniş kapsamlı bir site. Umarim yardımcı olur.
 3. T.Ulus İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Bireysel
  Ekli dosyalara bakabilirsiniz.

  Ekli Dosyalar: