1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ingiltere' de isg uzmani maaşi

Konusu 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' forumundadır ve _kaanmert tarafından 10 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. _kaanmert İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
  2. Yener Keskin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16179
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Yurtiçi Kargo
    Bunlar yıllık ücretler, belirtmekte fayda var. Maaş denince bizde genelde aylık olarak düşünülür.

İngiltere'de saatlik asgari ücretin 7,20 sterlin olduğunu da belirtmek istiyorum.
  3. İpek Yetiş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ayrıca İngilterede yaşamında bir o kadar pahalı olduğunu da belirtmek isterim
  4. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    bizim alğımız ücret ile kıyaslamayın adamların yaşadığı ülkedeki giderlere bakıldığında çok bir fark yoktur.
  5. _kaanmert İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Hocam ben aylık demedim zaten. Bu rakamlar minimum rakamlar. az önce bi iş baktım: saatlik 50 pound ayda 22 gün çalışsa 11 000 pound. yılda 130 000 pound a yakın. TR de 130 000 TL alan var mı? Varsa ama kaç kişi? Aylık 11 000 tl ye geliyor.

Diğer bir iş baktım yıllık direk 98 000 pound yazmışlar.
    Bu pound u çarp 4.35 ile gel TR de 2 tane ev al :)