1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Insanları kkd kullanımında ikna için söylenebilecek etkili cümleler..

Konusu 'Öneriler ve Şikayetler' forumundadır ve Fatma Kocaer tarafından 8 Nisan 2014 başlatılmıştır.

 1. perdeler İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  67429
  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Firma / Kurum:
  Sentez Denetim Osgb
  Ne söylerseniz söyleyin güvenlik kültürünün olmadığı toplumlarda çalışanlarında kişisel koruyucuları kullanmamak ta ki manasız inadını kıramıyorsunuz. Ancak ilgili firmanın idari yaptırımları sıfır tolerans ile uygulaması dışında. iş verenin bu konuda kesin irade göstermesi gerekiyor. gerekirse işten çıkarmakta dahil olmak üzere üçüncü tutanakta iş akdi feshederse işte o zaman yol alınabilir. işveren çalışacak personel bulamam kaygısıyla pek işten çıkartmaya yanaşmıyor. birde işten çıkartacağı personel için vicdani muhasebesine yenik düşenler var tabi.. benim şahsi kanaatim ve mesleki tecrübem bana diyor ki bu işte birinci etmen işverenin iradesidir.
 2. Hasan_YILDIZ İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  142074
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  PATRON,İŞVEREN NE ZAMAN Kİ ÇALIŞANI İÇİN EĞİTİMLİ,BİLGİLİ,KALİTELİ VE MUTLU OLACAĞI BİR ORTAM HAZIRLAMAYI DÜŞÜNÜRSE ; O ZAMAN İŞ KAZALARI SON BULMAYA ADAYDIR. ***
 3. RASIM BAŞ İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  iş kanunu madde 25 h ,ı bentlerine göre çıkış işlemlerine geçeceksin. bu kadar basit