1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Internet dahisi intihar etti

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 14 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Reddit kurucusu ve RSS'nin yapımcısı Aaron Swartz hayatını kaybetti

  İnternet besleme formatı RSS'nin yapımcısı ve Reddit'in kurucusu olan Aaron Swartz, evinde kendini asarak hayatına son verdi. Her daim bilgi edinme özgürlüğünü savunan ve bu konuda eylemler yapan Swartz henüz 26 yaşındaydı. Cansız bedeni kız arkadaşı tarafından bulunan Aaron Swartz, birçok kişi tarafından internet dehalarından biri olarak gösteriliyordu.


  [​IMG]

  Swartz, JSTOR isimli siteden değeri 1.5 milyon doları bulan akademik belgeleri indirdiği için suçlanmıştı ve hakkında dava açılmıştı. 35 yıl hapis cezası ile yargılanan Aaron Swartz'ın yakın zamanda yapılacak olan mahkemesinde, yüklü para ve hapis cezası alması bekleniyordu. Swartz daha önce benzeri suçlardan 13 kere yargılanmıştı.

  Ekli Dosyalar:

  • haber.jpg
   haber.jpg
   Dosya Boyutu:
   15,8 KB
   Görüntüleme:
   4.192
 2. Ali İhsan Dönmez Hatay Temsilcisi

  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  Hatay
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Bence şüpheli bir ölüm.