1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

"iosh managing safely" eğitimi, 9-10-11 eylül 2015, istanbul

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve Emel Bahar Kaya tarafından 17 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Emel Bahar Kaya İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    British Safety Council farkıyla "IOSH Managing Safely" Eğitimi,
    9-10-11 Eylül'de DOĞA İş Güvenliği'nde!

IOSH Managing Safely Eğitimi_Duyuru2.jpg

IOSH Managing Safely Eğitimi
    ; ekip liderlerinin, denetçilerin, her kademedeki yöneticilerin ve bölüm direktörlerinin ekiplerinin sağlık ve güvenliğini, etkin bir şekilde yönetmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış uluslararası bir eğitimdir.

IOSH Eğitimleri, güncel uluslararası en iyi uygulamalara odaklanarak, çalışanlara farklı endüstrilerde, ülkelerde ve birçok iş seviyesinde çalışma imkanı sağlar.

Her yıl yaklaşık 100,000 çalışan IOSH yetkinliği alarak iş sağlığı ve güvenliği kariyerlerini geliştirmekte ve işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliğini etkin ve etkili bir şekilde yönetmektedir.

DOĞA İş Güvenliği tarafından gerçekleştirilecek olan, tarihi kesinleşmiş“IOSH Managing Safely” Eğitimi detayları aşağıda bilginize sunulmaktadır.

21 Ağustos'a kadar başvurunuzu yapın, erken kayıt fırsatından yararlanın!
    Eğitim Bedeli: 900 TL + KDV
    • Lokasyon: DOĞA İş Güvenliği, İstanbul Platform Merter Merkez Ofisi
    • Eğitmen: Sertaç GÜVEN (Co Founder & Managing Director)
    • Kontenjan: 20 kişi
    * 3 kişi ve üzeri katılımlarda %10 indirim uygulanacaktır.
    * Fiyatlara eğitime katılım, sınav, sertifika ve ders notu bedelleri dahildir.

Eğitimin İçeriği

• İş sağlığı ve güvenliğine giriş yapılarak sorumlulukların belirlenmesi
    • İş kazalarının ve meslek hastalıklarının nedenlerinin belirlenmesi ve araştırılması
    • 'Tehlike', 'Risk' ve 'Risk Değerlendirme’nin tanımlanması
    • İşe giriş ve çıkışlarda çeşitli faaliyetlerdeki yaygın tehlikelerinin belirlenmesi
    • Risk değerlendirmesinin yapılması
    • Risklerin kontrol altına alınması için en iyi tekniklerin belirlenmesi
    • Yasal süreçlere uygunluk
    • Sağlık ve güvenlik yönetim sisteminin tanımlanması
    • İş sağlığı ve güvenliği performansının ölçülmesi ve izlenmesi, çevrenin korunması

Detaylar
    • Eğitim Süresi: 3 Tam Gün
    • Dayanak: Institution of Occupational Safety and Health, İngiltere
    • Eğitim Türü: Teorik + Pratik
    • Eğitmen: British Safety Council Bünyesindeki Lisanslı Eğitmenler
    • Eğitim Dili: Türkçe
    • Sertifika: Başarılı olan adaylar IOSH sertifikası almaya hak kazanırlar.
    • Değerlendirme: Katılımcılar, eğitimin sonunda yapılacak sınava ve hazırlayacakları projelere göre değerlendirilecektir.

Faydaları
    • Yüksek deneyimli eğitmenlerden sektörel bilgi akışı
    • 60 yıllık BSC bilgi birikiminden yararlanma fırsatı
    • Kazanılan nitelikler ile çalışanlara güven ve yetkinlik kazandırılması
    • Kazanılan yetkinlikler ile organizasyonda desteklenen ve gelişmiş çalışanlar
    • Yeterlilikleri akredite edilmiş bir iş gücü ile uluslararası tanınırlık
    • Kuruluş içerisindeki profesyonel iş sağlığı ve güvenliği kültürünün gelişimi
    • Teknik uygulamalarda bilinmesi gereken “1. Sınıf İçerik” ile yüksek başarı oranı
    • Eğitim sırasında ve sonrasında bireysel destek ile profesyonel iletişim ağı

Katılımlarınızı bekliyoruz...

İletişim :
    +90 212 803 1333
    info@dogaisguvenligi.com
    ekaya@doga.com.tr

http://www.dogaisguvenligi.com/tr/IOSH-Managing-Safely-9-10-11-Eylul-2015
  2. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    Başka bir firma ile bu eğitime katılmıştım. NEBOSH kadar kabul görmese de yararlı bir eğitim.
  3. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    Merhaba Arkadaşlar;
    Ocak 2016 döneminde Adana ilinde NEBOSH IGC (Uluslararası İş Sağlığı ve İş Güvenliği Genel Sertifikası) eğitimi Türkçe olarak açılacaktır. Kursa toplu katılım halinde indirim yapılacak (en az 3 kişi olursak %10 indirim) olup katılmak isteyen arkadaşlar ile irtibata geçelim, indirimli haliyle kursa katılalım.