1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iosh managing safely eğitimi

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 19 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Kaya Consulting
  IOSH Managing Safely Eğitimi iş yerlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonellerine İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi felsefesini uluslararası açıdan aktardığı gibi iş yeri yöneticilerine yönetim süreçlerinde İSG alanındaki roller ve yönetsel ipuçları sunarak kılavuzluk yapmaktadır.Başarılı olan katılımcılar dünyaca tanınmış bu sertifika ile global şirketlerde işe alınma süreçlerinde avantaj sağlarlar.
  IOSH Managing Safely Eğitimi, 4 günlük bir eğitimdir. Ancak talep üzerine günlük eğitim saatleri arttırılarak program 3 güne sıkıştırılabilinir.

  KAYNAK

  [​IMG]
 2. 18 mayıs tan sonra ise katılmak istiyorum.
 3. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  43934
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Makina mühendisi
  'IOSH MANAGING SAFELY' EĞİTİMİ
  ('IOSH Güvenli Yönetim' Eğitimi)

  Bir işletmedeki her kademeden yöneticiye yönelik sağlığı ve iş güvenliği eğitimidir. NEBOSH sertifika eğitimleri kurumların iş güvenliği yöneticilerine yönelik iken, IOSH Managing Safely eğitimi kurumlardaki iş güvenliği uzmanı dışındaki tüm (her kademeden) yöneticiye yöneliktir.
  İş güvenliği uzmanlarına daha kapsamlı ve detaylı olan NEBOSH sertifika eğitimi tavsiye edilir, zira NEBOSH eğitimi IOSH eğitiminde anlatılan konularının tümünü içermektedir.
  IOSH üyeliğine başvuru için "IOSH Managing Safely" eğitimini başarıyla tamamlamak yeterli değildir. NEBOSH sertifikası sahipleri, üyelik aidatını da yatırarak IOSH üyesi olur, bunun yanında isimlerinin sonunda "TechIOSH" ünvanını taşımaya hak kazanırlar.
  NEBOSH kurumu, son yıllarda "IOSH Managing Safely" eğitiminin yerine "NEBOSH H&S at Work" eğitimini önermektedir.
  http://www.donusenadam.com.tr/egt_dan/egitim/iosh_man_safely.html
 4. Verdiğiniz bilgiler için tesekkür ederim;o şekilde bir yol izleyeceğim.
 5. Resat Aliyev İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  abi,
  ben IOSH materiallarini/kitaplarini nasil onlayin bula bilirim, bir malumatiniz varmi?
 6. Samet Özonur İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  39691
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Eğitim Ücretleri Ne Kadar ve hangi kurumlar veriyor bu eğitimleri?