1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Iphone 6’nın testleri tamamlandı!

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Ergül Çatalbaş tarafından 3 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  47072
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  İzmir Büyükşehir Belediyesi
  Apple yeni bir iPhone üzerinde çalışmadığı ne kadar söylerse söylesin kanıtlar bunun tam tersini gösteriyor.

  Yapılan dedikodulara göre Apple hali hazırda yeni iPhone’unun testlerini tamamlamış durumda. Bu konudaki destekleyici kanıtlar ise Apple’ın Cupertino kampüsü içerisinden bağlanan cihazların IP adreslerinde gizli. The Next Web’in yaptığı habere göre geliştiriciler Apple’ın Cupertino kampüsü içerisindeki internete bağlanan cihazlar arasında geçtiğimiz günlerde bir farklılık farketti. Bağlanan cihazlardan bazıları iOS 6.1 adında bir işletim sistemini kullanıyordu. Bu gelişmelerin ardından yeni iPhone’nun geliştirme safhasının bittiği ve iOS 7 işletim sistemiyle birlikte son testlerinin yapıldığı dedikoduları ortaya atıldı. Apple’ın geçmişine baktığımızda bu dedikoduları destekleyecek kanıtlar görüyoruz. Apple iPhone 5 akıllı telefonunu piyasaya sunduğunda 4G ve LTE modellerine iPhone 5.1 ve iPhone 5.2 isimlerini vermişti. IP adresinden yakalanan akıllı telefonun adı ise iPhone 6.1. Muhtemelen yeni bir tasarım ve Apple’ın gelecekte çıkarmayı planladığı yeni iPhone akıllı telefonu. Bu telefon muhtemelen 2013 yılının Eylül ayında tanıtılacak ve Ekim ayındaki raflarda yerini alacak.