1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Iphone fabrikasında 15 yaşındaki çocuk işçi öldü!

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 14 Aralık 2013 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  apple2.jpg
  Apple’ın ortak çalıştığı üretim tesislerindeki kötü çalışma şartları nedeniyle 15 yaşındaki bir çocuk öldü. Olay, Apple’ın Çin’deki bir tedarikçisi olan Tayvanlı Pegatron’da gerçekleşti.

  iPhone 5C’lerin üretildiği fabrikadaki ölüm vakalarını açıklamaktan çekinen Pegatron, hayatını kaybeden Shi Zhaokun nedeniyle zor günler geçiriyor. Zatürree teşhisiyle kaldırıldığı hastanede yaşam mücadelesini kaybeden Zhaokun’un ölümünün ardından şirketinsözcüsü, ‘Biz işçilerin çalışma şartları üzerinde dikkatlice çalışıyoruz’ demekle yetindi.​

  KAYNAK