1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iptal edilen sorular.........18 mayıs 2013...hadi bakalım....

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve umitclick tarafından 3 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. ramazan akpınar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhabalar.forumun amacının insanları bilgilendirmek olduğunu düşünüyorduk.görüyoruz ki çok manasız ve gereksiz konular tartışılıyor yazılıyor vesaire...
    biz bu yazılanları okumak zorunda mıyız !!!
    forum sahiplerinden yardım bekliyoruz bu konuda
  2. ali46tunc İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    sağlık bakanlığı
    kuran ı kerimide işin içerisine nasıl getirdin bu büyük başarı tebrik ediyorum seni istersen biraz araştır kuran ilme bilime karşımı bu işin içerisine inancı karıştırmadan duramıyomusunuz ideolojik fikirlerinizi başka platformlarda paylaşın burası iş güvenliği formu
    http://tr.wikipedia.org/wiki/Müslüman_bilim_adamları_listesi bu bilim adamları böyle mi yapmış
  3. songuko İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Kamu
    Öfkeliyken söylediğiniz veya söyleyeceğiniz, yaptığınız veya yapacağınız şeylere asla itibar etmeyin. Sonra yüzünüzü kızartacak çok durumlara düşebilirsiniz.
    Öfke aklı baştan alır, olmayacak şeyler yaptırır.
    Gerek varmı şimdi burda birbirimizi kırmaya , incitmeye
    1hafta öncesine kadar ne güzel soruları hazırlayanlara kızıyorduk o zaman bile bu kadar küfür hakaret kullanmamıştık.
    El insaf
  4. Arif Baştürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    inşallah bu iptaller yanlış olan sorularmıızdandır =)
    hepimiz için hayırlısı olsun.. (=
  5. umitclick İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    90 aldık yani :D
  6. Çağlar Karabıyık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı

kötü durumlarıda düşünüyorum :D agustostaki sınav tarihi bellimi birde kurs yeni yasadan soru çıkmayacak demiş arkadaşa ben sormadım henüz bilginiz varmı?
  7. umitclick İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yeni sınavın tariihi 18 ağustos 2013 /kimi yerler iki mevuzattan çıkacak deyip eğitimi bu yönde veriyor henüz açıklama gelmiş değil bildiğim kadarıyla çasgemden
  8. Mehmet Akın İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    67025
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Sonuçlar ne zaman açıklanacak ?
  9. ali46tunc İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    sağlık bakanlığı
    12 haziran
  10. Caner T. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    5 sorudan 2 si beklediklerimdi (yönetim sistemi ve daire testere soruları) , diğerleri süpriz oldu açıkçası,bu iptallere göre 70 barajını yakalayan ve geçenlere tebrikler.
  11. Saadet Kurşun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    12 hazirandan önce açıklama olur mu acaba ?açıklansın biran önce ki geçenler rahatlasın geçemeyenler de ağustos sınavına hazırlanmaya başlasın :(
  12. Murat Aktürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    her türlü 6331 i bilmek gerekir
  13. handan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Arkadaslar merhaba yorumlara soyle bır göz attım da , burdakı herkes muhandıs ,kımyager ,fızıkcı ya da teknık oğretmen nasıl oluyorda anlasılması cok kolay bır konuyu defalarca soruyoruz anlamıyorum bakanlıgın sınav duyurusu var nasıl ıptal edılecegı nasıl degerlendıırılecegı ne zamn acıklanacagı falan toplamda 4 sayfa. bunu okumak yerıne herkes hazır kulaktan dolma bılgılerı tercıh edıyo (bende dahıl) daha cok arastırmacı olmamız gerekırken hazırcı oldıgumuzu dusunuyorum :(

Ekli Dosyalar:

14. umitclick İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    herkesin derdi sınavı kazanayom galiba...gerissi tefaruat galiba,,,,
  15. erol çınar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İTİRAZ SONUÇLARINI İSGMM SAYFASINDA GÖREN VARMI?
  16. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi

sıkıntı nedir?
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 4 Haziran 2013 ---

asıl mesele sonuçlar açıklandıktan sonra ayrıca 12 hazirandan önce hiç bir şekilde açıklanmaz belki de 13 haziran da açıklanır
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 4 Haziran 2013 ---

var
  17. erol çınar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  18. Mustafa Yıldırım Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Nevşehir
    Sertifika Numarası:
    69893
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  19. umitclick İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    neyse saknleşmiş ortam birazz çabayla herşy oluyomuş demekki :d
  20. erol çınar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ONU BENDE YAZARIM. DÜZ BİR SAYFA. BAKANLIĞIN NE LOGOSU VAR NEDE BAŞKA BİR ŞEY.