1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iptal edilen sorular.........18 mayıs 2013...hadi bakalım....

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve umitclick tarafından 3 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. umitclick İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sevgili erol su an 11sayfadayız ilk sayfanın altına gel nereden nasıl girecğin resimli anlatmışım .....çsgb nin sayfası dır orası...
  2. Emine Diren İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    260732
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    kamu
    69 dum iptal edilen sorularda 3 tanesi yanlı doğru sayılınca geçtim galiba
  3. umitclick İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    son dakkaya kadar stres olcan emine:D
  4. erol çınar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ÜMİT BEY SABAHTAN BERİ BAKIYORUM GÖREMEDİM. DUYURULAR KISMINADA BAKTIM GÖREMEDİM. İLK SAYFADA DA GÖRDÜM AMA BULMADIM. İSGMM ANA SAYFADAN YÖNLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM.
  5. Mustafa Yıldırım Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Nevşehir
    Sertifika Numarası:
    69893
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    erol bey isggm nin sayfasında sol tarafta
    tyetkilendirme dairesi diye biyer var oraya tıkla
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 4 Haziran 2013 ---
    nerde yapacaksınız risk analizini onu yazarsanız emine hanım.
  6. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    tavsiyem yapılmış bir kaç örneği inceleyin daha sonra sektöre göre bakanlığın yayınladığı kılavuzlar var onlarda iyi bir yol gösterici eğer ekiple yapacaksanız fine-kinney yada elmeri yalnız yapacaksanız tabikide matriks i öneririm:)
  7. umitclick İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  8. Nurbanu Kocabas İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    yok

Rıfat bey siz böyle bir hesaplama olduğunu nereden duydunuz. ?Yasal bir dayanak var mı acaba bildiğiniz ? Teşekkürler şimdiden.
  9. mete şahin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bu beş soru gerçekten pek hatalı saydıklarımızdan değildi ancak dava açılması ve daha sonraki dönemde bu sürecin takibiyle 2 3 soru daha eklenebilir..beş soruda etkilemedi beni bu arada eklenecek olanlarda etkilemeyecek eminim:p
  10. umitclick İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    geçtinmi kaldınmı yani...
  11. n mutlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Metro Cash&Carry
    Dava yine sınava girenler tarafındanmı açılıyor, itirazlar ile ilgili bilgim vardı ancak iptal edilen sorular açıklandıktan sonraki süreç hakkında bilgim yok
  12. caner öz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    emniyet kemeri ve ce sorusuna dilekçeli itiraz eden var mı,mevcut iptal edilen sorular işime yaramadı bunlarında iptal edilmesi gerekmez mi,öyle demişti hoca,68-69-70 gibi bişey bekliyorum,
  13. umitclick İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    itirazlar genelde 69,5 69 gibi notlar alanlardan tarafından açılıyor...ama şu süreçte o kadar çok hatalı soru tespit edildi ki ne yapmalı toplu dava için ön ayak olmalı mesala...ortak sorulurda mutabakat kalınırsa neden olmasın....
  14. Çağla Şekerci İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    iptallerle alakalı bir durum değil ama 70den 69 puana düşmek.İptaller herkes için doğru sayılır.Eğer soruda şık değişmişse 70den 69a düşmüştür.
  15. Baran Aydemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    14829
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ümir Bey;alınan puan 69,5 nasıl oluyor anlamadım?iptal edilenler doğru yapılmış sayılmıyor mu?
  16. n mutlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Metro Cash&Carry
    benim anlatım bozukluğu olduğunu düşündüğüm sorular vardı iptal edilmeyen, incelemem gerek ama aklımda kalan emniyet kemeri sorusuydu, bu şekilde bir çalışma yapılırsa sonuna kadar destek veririm, mesele sadece sınavı kazanmakta değil, burda üniversite mezunu birsürü insana sınav yapıyorsun, insanlar para harcamış emek harcamış, zaman harcamış, bisürü garip soru ile karşılarına çıkıyorsun, sınavda inanın güldüm yani, çocuk değiliz biz sonuna kadar hakkımızı aramamız gerektiğini düşünüyorum, dikkatli olunsun bu hatalar tekrarlanmasın, yormasınlar bizi :) burda bilgimizin ya da becerimizin sınandığını hiç düşünmüyorum, çarpık düşünce yapımız sınandıysa yanlış olan sorulara verdiğim doğru cevaplarla ben zaten kazanmalıydımki =)
  17. umitclick İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    BARAN hesplamaya gidiliyor küsarat hesaplarıyla sağda solda karşılaşmsındır....oluyor olmuştur...
  18. MUBERRA SENGUN İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    66+3 = 69 , keşke lux sorusu yerine başka bir soru iptal edilseydi geçiyordum, 4.kere giriyorum , yine olmadı...
  19. Baran Aydemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    14829
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Peki benm 68 doğrum vardı.yanlış yaptıklarımdan 3 ü iptal edildi.Bu durumda ne olacak puanım?71 değil mi?
  20. Çağla Şekerci İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    evet 71 puanınız
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 5 Haziran 2013 ---
    Zaten lux sorusu neden iptal anlamış değilim.Bidaha da soramazlar nedir bu böyle .Hatırlamadığnzda vardır belki?Geçerseniz inşallah