1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iptal edilen sorular.........18 mayıs 2013...hadi bakalım....

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve umitclick tarafından 3 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. umitclick İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ÇOK ACEMİce hazırlanmış yanlışlarla dolu bir sınav...ağlamayan bebeye meme yok...atasözü--kısalttım tabi biraz :D
  2. Baran Aydemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    14829
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Teşekkürler Çağla Hanım ancak Ümit Bey den de teyit alayım:) küsürat falan dedi çünkü
  3. umitclick İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    üzüldüm be ya...
  4. Baran Aydemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    14829
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    lüx sorusunu bi defa daha sormuşlardı yine iptal edilmişti.Israrla soruyorlar.:)
  5. umitclick İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    küsaratlar sanırsam iptal edilen sorular için değilde şıkları değişen sorular için oluor yanılmıyorsam...emin değilim genede bunun dışındaşu an 12. sayfadayız önceki sayfalrda bir kaç arkadaş bu küsürat kavramından bahsetti geri doğru bakarsan sende görüceksin sevgili baran....
  6. Çağla Şekerci İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    O soruda ışık şiddeti denmişti cevap candela ya da mumdur.Ama aydınlanma şiddeti lux'tur.Yine de iptal edildi anlamsız.
  7. Fatih Yavuz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    38627
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Medikal
    Sevgili arkadaşlar, Sakin olalım..Konu başlığı "iptal edilen sorular..." Sorulara dönelim....
  8. Sercan Öztürk İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32659
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar şimdi bu 5 sorunun iptal edildiği kesin doğru mudur ?Çalışma bakanlığinin sitesine baktım böyle bişey göremedim ?
  9. umitclick İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    abi sakiniz nie öyle bişey dedinki önceki sayfalardaydı olay sakinleştirdik bitti gitti...dönmeyelim tekrar geriye....
  10. n mutlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Metro Cash&Carry
    :))) sınav sorularını alenen hazırladıkları gibi iptalleride bunlar çok gürültü yapıyor beş soru iptal edelim şurdan gibi olmuş :) çok daha anlamsız sorular vardı, ben hayatımda çok az konu ile ilgili mızmızlandım, hatta forumlarda gezerken hep isyanda olan insanları okuyup her zamanda ya sınav yapan suçludur ya atama yapmayan diyede kızardım ne yalan söyleyim, ama bu sınav hakkaten mızmızlanmayı hak ediyor, çok şaşırttı beni sorular, zor olsa yine zordu diyip oturucam ama yok içim hiç rahat değil
  11. Çağla Şekerci İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Çok haklısınız ben hala bazı soruların neden iptal edildiğini anlamadım bile.Gerçkten iptal edilmesini gereken sorular da vardı.Haksızlık resmen.Çalışmakta bir yere kadar malesef.
  12. Murat Aktürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    soruları sen ben hazırlasak bu kadar hata çıkmaz
    birimsiz soru hazırlayacak kadar sorumsuzlar
  13. Sercan Öztürk İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32659
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bence lux sorusunu iptal ediyorlarsa iptal edilecek en az 2 tane daha soru var 5 soru iptal edilmiş 3'ü nü doğru yapmıştım verdikleri ilk cevaba göre 69 da kaldım galiba inşallah bir süpriz olur da geçerim
  14. n mutlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Metro Cash&Carry
    bendede durum aynı beş sorudan üçünü zaten doğru yapmışım biraz daha çabalasam onlar gibi düşünmeye başlamışım bayaa :)
    ve sanırım bende 68 le kalıyorum
  15. mete şahin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ümit bey ilk baktığımda 71 gibi görünüyor ama bakalım korkuyorum yinede yanlış soruların hepsi doğru bende..
  16. Saadet Kurşun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    tozun fiziksel halinin soruldugu soruda hatalıydı bence ondada mikronu belirtilmemiş tozun
  17. Murat Aktürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    iş güvenliği uzman adayları olarak soruları eylem yapalım mı ne dersiniz;)
  18. Khannn İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    "Ben zaten doğru yapmıştım o soruları" diyen arkadaşlar, iptal edilen bir sorunun doğruluğu söz konusu olmaz, doğru yapmış olsanız zaten o soru iptal olmaz :)
  19. mete şahin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ilk önce hazırlanan sorular ve cevap anahtarında bakıldığında bu sorulara doğru yada yanlış demedikmi dedik..yanlış işaretleyen arkadaşlar bu soruların eksiklik yanlış ifade edimi anlatım bozukluğu gibi sebeplerle sorunun iptal edilmesiyle doğruya çevirmedilermi çevirdiler..zaten doğru şıkkı işaretleyenler napsınlar onu demek istemişizdir:)
  20. Timuçin Günesen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    gimdes
    benim 3 tane ekstram oldu Allah hatalarını daim etsin