1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iptal edilen sorular.........18 mayıs 2013...hadi bakalım....

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve umitclick tarafından 3 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Arif Baştürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    SINAVDAN ÇIKARKEN ARKADAŞ VERDİĞİ CEVAPLARI Bİ KAĞIDA YAZIP ÇIKMIŞ.
    BANA SENDE YAZSAYDIN DEMİŞTİ. BİRAZ HEYECAN OLUR BEKLERİZ SONUÇLARIN AÇIKLANMASINI DEMİŞTİM.
    BİRAZ HEYECAN İSTEMESEYDİM KEŞKE =(
    SORULAR AÇIKLANDI 68 ALDIM AĞUSTOSTA GÖRÜŞÜRÜZ DEDİ,
    SONRA İPTALLER AÇIKLANDI 71 LE UZMAN OLDUM DEDİ =)
    SONRAKİ SINAVLARDA KESİNLİKLE CEVAPLARIMI BİYERE KAYDEDİCEM..
    ALLAH KİMSEYE BÖYLE STRES YAŞATMASIN.. :)

niye büyük harfle yazdıysam artık idare edin =)
  2. Rıfat YILDIRIM İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ÇİM-PET Çevre Danışmanlık
    Heyecandandır hocam :) normal yani
  3. Arif Baştürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hakikaten gergin bekleyiş denilen olay bu..
    sonuç belli olmadan bişey yapamıyoruz, sonuçların açıklanması için mecburen bekliyoruz.. =(

gerçekten ''beklemekten başka yapacak bişey yok'' durumunu yaşıyoruz :)
  4. Serkan Temel İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    14449
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    81 ve 46 neden iptal oldu açıklayabilecek olan arkadaşlar varmı bence daha başka iptal edilebilecek okadar soru varki mesela kurşun ve arsenikle çalışma süresi ile ilgili soru. 81 soruda b.c.d tehlikeli hareket a şıkkı tehlikeli durum. 46, soru da sorun ne cevap açık bir şekilde ortada değilmi yoksa benim göremediğim başka bir ayrıntımı var. saygılarla
  5. songuko İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Kamu
    bi anlasam serkan bey,
    ne sorularını anlayabiliyorum
    ne yönetmeliklerini
    nede neden iptal edilebilecek o kadar soru varken , bunları iptal ettiklerini :)
    sanırım sorun onlarda değil bende
    ama bunu anlayabilmem geç oldu.nihayet anladım sorun bende bende :po_O:eek:
  6. n mutlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Metro Cash&Carry
    Mahkeme sürecinden bahsediliyordu, bunun için sonuçlarımı beklememiz gerekiyor yoksa beklediğimiz ve iptal edilmeyen sorular için yine bu süreç başlayabilirmi? doğru soruları iptal edene kadar iki soru cuk :) daha iptal etselerdi iyiydi :)
  7. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    son güzel 5 gün içindeyiz...hadi bakalım arkadaşlar...hepimiz elele......
  8. Arif Baştürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    pek güzel geçmiyor =) sonucu beklemek heyecan ve gerginlik yapıyor bünyede :p
  9. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    heyecan güzeldir..bende aynı duygulardayım ancak şüpheliyim.acaba yanlış mı işaretledim,cevapları yanlış mı hatırlıyorum diye...yaşlılık işte.45inden sonra böyle oluyor...
  10. Arif Baştürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    25i 45i yok hocam bu heyecanın =)
  11. Baran Aydemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    14829
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar konuyla pek ilgisi yok ama bir sorum olacak.ben b sınıfı kozmetikte fabrikasında kimyager olarak çalışmaktayım. sizce buranın risk değerlendirmesi için maaşıma ne kadar zam istemeliyim ? ama burada henüz üretim yok ve sigortalı olarak görünen 20 küsür kişi var.görüşlerinizi bekliyorum ?
  12. Saadet Kurşun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hocam kusuruma bakmayın b sınıfı kozmetik nedir??
  13. Baran Aydemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    14829
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    b sınıfı derken tehlikeli sınıf demek istedim aslında.fabrikada yanıcı madde(alkol) var.parfüm kolonya üretimi üzerine kurulmuş bir yer.
  14. es55061 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar tehlikeli yerlerin hizmet bedellerinin devlet tarfından ödenmesiyle ilgili 4 hazıranda yayınlana taslak var taslağa göre çok düşük yani kişi başı ayda yaklaşık 13-14 tl
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 7 Haziran 2013 ---
    tehlikeli ve işçi sayısı on un altında olan bir işyerinde 4 işçi çalışıyorsa 4*14tl =56 tl ye hizmet verilirmi çay içmeye bile gidilmez o oparaya
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 7 Haziran 2013 ---
    bilgit.com adresinde yönetmelik taslak bkz
  15. Saadet Kurşun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    kusuruma bakmayın daha önce bende kozmetik üzerine çalıştım ancak ilk defa b sınıfı kozmetik diye birşeye sahit oldum.yanlıs hazırlanan sorular böyle yaptı sanrım benı:sinir:
  16. Kemal Erdal Çelen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Asi Körfez yapı Denetim Hizmetleri Ltd. Şti.
    İtiraz edilmeyen ancak iptali söz konusu olabilecek sorular üzerinden rahatlıkla Yargıya başvurarak en az 3 puan daha alabilirsiniz. <Kalın sağlıcakla.
  17. Sercan Öztürk İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32659
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Hocam yargıya başvursam ne zamana sonuçlanır yoksa ağustos ayında da sınava girme hakkım var
  18. mete şahin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    o konu kapandığı için burada çok ufak bir mevzuyu paylasıp kapatacağım konuyu umutclick adlı kişinin de konu ile beraber kapatılması gerektiğini düşünüyorum çünkü biz bu sitede belirli bir üslupta yazmaya çalışırken kendisinin tavrı uygunmudur site yöneticilerine ufak bir talebimdir teşekkür ederim..
  19. Elif25 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    22623
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    .
    Ben bişeyi merak ediyorum arkadaşlar bu sınav biraz daha erken açıklanabilir mi ?
  20. Elif25 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    22623
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    .
    yani öyle bir ihtimal var mı ?