1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iptal edilen sorular ne zaman açıklanır??

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve didem çelebi tarafından 26 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. didem çelebi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Arkadaşlar merhaba;
    18 ağustos isg sınavı için edilen itiraz sorularının sonuçları ne zman ve nerede açıklanır bilgisi olan varmıdır?
  2. hakan gören İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    10 gün içinde (Bugünden itibaren)
  3. didem çelebi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    inş. hadi bakalım merakla bekliyorum hangileri iptal edilecek diye, çünkü şuan 69 doğrum var :(
  4. ferit ceylaner İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    33090
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KARDEŞ HEKİMLER OSGB
    Buyuk ihtimalle 3 eylül veya 4 eylülde aciklanir.geçen 18 mayıs sınavında iptaller 4 haziranda açıklanmıştı.yine ayın 3 u veya 4 u olur.bende 67 de kaldım sabırsızlıkla bekliyorum.hakkımızda hayirlisi.
  5. muaz1984 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Ben 68 de kaldım.Insaallah yanlıs yaptıklarımız iptal olur da bi daha hayal kırıklığı yaşamayız
  6. Esat Mahmut GÜRÜN İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Galiba herkes 68 lerde kalmış. Benimde 68 doğrum var inşallah iptaler olurda geçeriz.
  7. ferit ceylaner İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    33090
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KARDEŞ HEKİMLER OSGB
    İnşallah bu sefer iptal edilenler yanlış yaptığımız sorulara denk gelir.18 mayıs sinavindada 67 de kalmıştım iptal edilen 5 soru vardı sadece 1 tanesi yanlış yaptığımdan iptal edilmiş ve kalmıştım.o yüzden yine endişeliyim.
  8. Filiz fırat İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Offf meraktan kalbim duracak günler geçmiyor sanki :(((