1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iptal edilen sorular, yanlış yapanların veya boş bırakanların doğru kabul edilecek.

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve umitclick tarafından 3 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. umitclick İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bunuda bi başlık olarak açtımki herkes görsün...tamam tamam daha konuu açmıyom...x:DD:D
  2. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Peki iptal olanları doğru yapanların suçu ne :D
  3. umitclick İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    talha belki sana komik geliyor o seçeneği işaretliyon ama inan ki bilmeyen çok demin ki iptal sorularını paylaşmamdan sonra en az 20 telefon geldi yeminle...linki tıklayın resimde anlatıou diyorum görmüyorum diyor...hakketten böyle bilgilendirme sayfaları çok anlamlı....60 ından sonra bile bu sınava girenler var onları hiç katmıoum:=)
  4. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Milleti acayip yönlendiriyosun eşit şartlarda değilik :D
  5. umitclick İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    önce uzmanlık için 70 al dedıler sonra 69 alana bıle sız uzman olamazsınız dedıler(akılları sıra yetersız buldular) kabul ettık.amaçsızca soru soran ustelık sordukları sorunun cevabını dahı bılemeyen bır komısyon kurdular yıne kabul ettik.tek bır sınav ıcın sürü gıbı Ankaraya gelın dedıler(herkes kendi yaşadıgı ilde sınava gırse olmaz tabi) bunuda kabul ettık.soruları yanlıs sordular eyvallah ettık.sorular ıcın bızden bı daha para ıstedılar bız bunu da zevkle yaptık.ıptal edıcez bekleyın dedıler bekledık.saçma sapan soruları ıptal ettıler bunuda kabul ettık.sımdı zorla uzman olan arkadaslarımızı her turlu kazadan sorumlu tutacaklar.uzgunuz sızı hapse atmak zorundayız dıcekler bunu da kabul etcez.BAZEN KENDIMI GERCEKTEN KOYUN GIBI HISSEDIYORUM NE YALAN SOYLEYEYIM...

Tuğba Dağdelen
  6. zzabrii İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ardaşlar iptal edilen sorular umarım herkesin işine yaramıştır. Benim önemle sormak istediğim bir soru var.
    Kursumu aradım iptal edilen sorularla ilgili. Bana iptal edilen her soru karşılığında 1 doğru sayılacak demedi.
    Örneğin 5 soru iptal oldu. 100 : 95 = 1.0526... kalan her soru için çarpım katsayısı... bu beş soruyu düşüp yine 100 üzerinden bi değerlendirme yapılacak falan dedi. Ben 32 yanlış hesapladım. Şuanki iptallere göre 3 soru işime yarıyor. 2 soruyu zaten doğru diye işaretlemişim.Her iptal sorusu otomatik olarak 1 doğru anlşamına geliyorsa sorun yok. 71 alıyorum... diğer bana anlatılan uygulanırsa 32 yanlışın 3 tanesini düşersem 29 yanlışım yapıyo.. 29 X 1.0526 = 30.526... falan yapıyo..... ki 70 in altında kalıyorum... Biraz uzun anlatmak zorunda kaldım ama kafamı çok karıştırdılar... Kesin bilgi ile yardımcı olabilecek arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim...
  7. umitclick İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bu konuyu yöneticilere sor be ya ne desem yalan olur :D