1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Is sagligi ve guvenligi yasasi uygulanmaya baslanacak....

Konusu 'İş Sağlığı ve Güvenliği Haberleri' forumundadır ve leyla tarafından 27 Kasım 2012 başlatılmıştır.

 1. leyla İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Bu yasa dort asamali olarak uygulamaya gececektir. Yasanin yayimlanmasi sonucu islerlik saglanmasi icin,oncelikli duzenleme olan isyerlerinin tehlike sinifi ile ilgili duzenlemeyle isyerlerinin risk grubunun belirlenmesine iliskin duzenleme hala yapilamamistir.5 aya yaklasan bir suredir bu duzenlemelerin bile yapilamamis olmasi gercegi yasanin geleceginin gostergesi niteligindedir.Yasanin yaygin uygulamasi,ikinci asama olarak 01.01.2013 den itibaren baslayacaktir.Yukumluluklerin daha genis kesime yayginlastirilmasi ise 01.07.2013 den itibaren uvuncu asama olarak baslayacaktir.Dorduncu asama ise,kamu isyerlerinin de bu yasa kapsamina alinmasi 01.07.2014 tarihinden itibaren gerceklestirilecektir...