1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isaf shf safety&health fuari forumlarla bir arada

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 16 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  [​IMG]

  isgforum.gif
  ISAF SHF SAFETY&HEALTH FUARI FORUMLARLA BİR ARADA

  İş sağlığı ve iş güvenliği ile ilgili tüm sektör ilgililerini buluşturan isgfrm.com, osgbrehberi.com ve isgforum.net tüm üyeleri ile birlikte, Türkiye’nin tek uluslararası İş sağlığı ve iş güvenliği fuarı olan Safety&Health Fuarı’nda olacak.

  Sektör profesyonellerini aynı noktada buluşturarak sektörün gelişimine yardımcı olmak için oluşturulan platformlar; her türlü paylaşımın yapıldığı, tüm sektör profesyonellerinin buluştuğu, bilgilendiği, sektör içindeki sorunların tartışılarak çözümler bulunduğu alanlar olmuşlardır.

  Safety&Health Fuarı olarak, görevlerimizden birinin de sektörü bir araya getirmek olduğunun bilincindeyiz. isgfrm.com, osgbrehberi.com ve isgforum.net üyeleri ile Safety&Health fuarında ve fuarımız esnasındaki etkinliklerimizde bir arada olacağız. Tüm sektör ilgililerini ve profesyonellerini de bekliyoruz.

  http://www.isafshf.com/isaf-shf-safetyhealth-fuari-forumlarla-bir-arada/