1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isgüm:pnömokonyoz okuyucu eğitimi duyuruları

Konusu 'Bakanlık Duyuruları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 16 Kasım 2013 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  DUYURULAR:

  25.10.20134-8 Kasım 2013 Pnömokonyoz Okuyucu Eğitimi programı belli olmuştur. Program için tıklayınız.
  31.10.20134-8 Kasım 2013 Pnömokonyoz Okuyucu Eğitimi eğitici ve kursiyer listeleri belli olmuştur.  GENEL BİLGİLER:

  • Eğitime başvurmak isteyen hekimler, başvuru sırasında sadece başvuru formu, kimlik fotokopisi, diploma veya çıkış belgesi, varsa uzmanlık belgesi fotokopisini İSGÜM Ankara Merkez Laboratuvarı'na göndereceklerdir (İstanbul Yolu 14.km Köyler / 06370 ANKARA). Başvuru sırasında ücret ödenmeyecektir.
  • Bir kurs için kursiyer sayısı 20 kişidir.
  • Kurs tarihi belirlendikten sonra başvuran hekimler verilen iletişim bilgilerinden aranacaktır.
  • Birbirini takip eden düzenlenecek iki eğitime katılmayan kursiyerlerin başvuruları iptal edilir. Yeniden katılmak istemeleri halinde yeni başvuru yaparlar.
  • Katılmak isteyen kursiyerlere telefonla bilgilendirme yapıldıktan sonra kursa katılmak için onay veren kursiyerler, eğitim ücretini (1.500 TL + KDV (%8) (120 TL)= 1620 TL) yukarıda belirtilen İSG Döner Sermayesi IBAN numarası ile hesaba yatırır ve ücretin yatırıldığına dair dekontu 3 işgünü içerisinde (312) 257 16 11 numaralı faksa gönderir.
  • Faks ilgili birime ulaştıktan sonra kayıt kesinleşmiş olur. İlgili birim faksın tarafına ulaştığını ve kaydın kesinleştiğini kursiyere geri dönüş yaparak bilgilendirir.
  • 20 (yirmi) kursiyerin kaydı kesinleştikten sonra, eğitim programı kursiyerlerin verdikleri iletişim elektronik posta adreslerine gönderilir.
  • İl dışından katılan kursiyerlerin konaklamaları kendilerine aittir.
  • Kursiyerlerin, İş Sağlığı ve Güvenliği Enstitüsü Müdürlüğü (İSGÜM)'ne ulaşımları her gün Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı binası (İnönü Bulvarı No:42 Emek/ANKARA) önünden kalkan servis ile ücretsiz sağlanacaktır. Servis kalkış saati, her gün 08:30'dur. Akşam yine ders programı bitişinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı binası önüne ulaşımları sağlanacaktır.
  • Kursiyerlere öğle yemeği toplu bir şekilde ücretsiz verilecektir ve yemek yenen yere ulaşımları ücretsiz sağlanacaktır.
  • Eğitim sonrasında katılımcılara ILO Uluslararası Pnömokonyoz Radyografileri 2000 Sınıflandırması Eğitimi Sertifikası verilecektir.
  • Müdürlüğümüz, zorunlu hallerde duyurulan eğitim tarihlerinde değişiklik yapabilir veya eğitimi iptal edebilir.
  • Pnömokonyoz Okuyucu Hekimler İçin Eğitim taleplerinde; meslek hastalığı tanısı koymaya yetkili kurumlar (Üniversite, Eğitim-Araştırma Hastanesi, Meslek Hastalıkları Hastaneleri) ve kurumsal başvurular öncelikli değerlendirilecektir.


  [​IMG] PNÖMOKONYOZ OKUYUCU HEKİM LİSTESİ (Güncelleme Tarihi: 30.09.2013)
 2. ferit batmaz İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  İş Yeri Hekimi
  Bir yillik bir beklemeyi goze almak lazim. Neden sirkulasyonu daha hizli olmuyor ?