1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg öneri defterinin isg katipte olmasi

Konusu 'İSGKATİP' forumundadır ve Ömer Ağca tarafından 9 Ekim 2014 başlatılmıştır.

 1. SÜPER OLUR
 2. Levent ACAR İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  119959
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Herhangibir OSGB
  işveren yazmak ile tehdit edince ne yapacaksın ? ne farkı kalıyor şikayet etmeyle bunun ki .
 3. bence şu anki durumdan daha iyi olur. bence risk değerlendirmelerini standart bir formata getirse bakanlık ve risk değerlendirmesi online sisteme girilse online olarak işveren buna termin verse, öneri ve tespit defterine gerek bile kalmaz.
 4. söz konusu insan hayatıysa en güzel sistem budur,hem bu sayede devlette çalışır bu uygulama defter kaybolmamasınıve önlemlerin hemen alınmasını sağlar (BEN DE İŞVERENİM) aynı zamanda iş güvenliği uzmanıyım