1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg şubat sınavına girebilmek için gün şartı var mı ?

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve ada asd tarafından 23 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. ada asd İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar , Ocakta kursunu bitirmiş bir kişi , şubatta olası bir sınava girebilmesi için kurs bitiminden 45 gün geçmesi gerekiyor deniliyor ? Doğru bilgi mi bu ? isg yönetmeliğine baktım böyle bir yazı yok ? bilgisi olan paylaşabilri mi
  2. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Sehir efsanesi. Sadece kurs bitiminde 40 saatlik stajiniz var. Saat, gun karismis olabilir. Birde basvuru suresi ile ilgili bir sorun da olabilir. Ha denilince basvurulmuyor sonucta.
    Kursunuz daha kesin bir bilgi verecektir.
  3. ada asd İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    yönetmeliklerde ben de göremedim zaten , o staj olayını yanlış anlamaktan sanırım ...
  4. Muhammed Fatih SEÇİLMİŞ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    68855
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    SEÇİLMİŞ DETAY İNŞ..MAD.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
    isg şartnamesinde değil de çasgem in tebliğlerinde belki vardır
  5. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    bunu bakanlık istiyor sanırım. 45 gün önceden eğitimlerin tamamlanması gerekiyor diye.. staj dahil.. zira milli eğitiminin sınav yönetmeliğinde böyle bir madde var diye hatırlıyorum ama bakmak lazım yinede..
    bu 45 gün olayı sebebi ile 23 kasım sınavı 21 aralık a ertelenmişti.
    ama yönetmelikde yoksa bile, hazırlık aşamasının yetişmesi için 45 günlük süreye riayet ediliyordur belki..
  6. Muhammed Fatih SEÇİLMİŞ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    68855
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    SEÇİLMİŞ DETAY İNŞ..MAD.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
    biz sınavın ertelenmesini başka bir sınavla çakışması sebebiyle diye duymuştuk
  7. Kürşat Olcay Kilim İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    37748
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman