1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg avrasya 2016 fuarı kapsamında “isg ve farkındalık” konulu fotoğraf yarışması düzenleniyor.

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Mahmut Cihan tarafından 31 Mart 2016 başlatılmıştır.

  1. Mahmut Cihan İSGforum Üyesi

    FO İstanbul Fuar Hizmetleri, İSGDER – İş Güvenliği Uzmanları Derneği – desteği ile İSG Avrasya 2016, İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı kapsamında “İSG ve Farkındalık” konulu Fotoğraf Yarışmasını düzenliyor. Bu yıl İSG profesyonellerinin vaka çalışmalarında farkındalığını arttırmayı amaçlayan fotoğraf yarışması İSG Avrasya 2016’nın önemli bir etkinliği olacak. “İSG ve Farkındalık Fotoğraf Yarışması” temasının seçiminde, bu farkındalık ihtiyacının, İSG profesyonelleri ve bu meslek unvanlarını almak üzere yüksek öğrenim gören öğrencilerin katılımı ile karşılanması fırsatının yaratılması amaçlanıyor.

    Çalışma ortamındaki riskleri, tehlikeleri ve ramak kalaları ortaya koyan “Uygunsuz Durum”, “Uygunsuz Davranış” ve doğru uygulama örneklerini gösteren “En İyi Mesaj Veren” kategorilerinde düzenlenecek fotoğraf yarışmasında dereceye girenler, Meditek Yazılımları ile ödüllendirilecek. “İSG ve Farkındalık Fotoğraf Yarışması” başvuruları 18 Nisan 2016, Pazartesi gününe kadar devam edecek. 19 Nisan 2016 Salı günü bir araya gelecek seçici kurul toplantısının ardından dereceye giren proje sahipleri ödüllendirilecekler.

    Ödüller her bir katagori için ayrı ayrı verilecektir.
    1.lik ödülü Meditek PKD yazılımı ( 3 katagorininde birincileri)
    2.lik ödülü Meditek 2 kullanıcılı 2 yıllık İSG yazılımı ( 3 katagorininde ikincileri)
    3. lük ödülü Meditek Kroki Editörü ( 3 katagorininde üçüncüleri)

    İSG ve Farkındalık Fotoğraf Yarışması Şartnamesi ve Başvuru Formu için www.isgder.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.