1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg belge ücretinde nelere dikkat edelim? yardım edermisiniz

Konusu 'Eğitim Notları ve Hazırlık' forumundadır ve Keramettin Dursun tarafından 17 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. forumda mutlaka bunu yapmış olan arkadaşlar vardır konu başlığı açabilirsiniz.
  2. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    tamamdır :)
  3. Bedriye Binbaşıoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Her bir risk analizi için en az 1000 TL isteyin ( tehlikesiz)
  4. neden 1500 değil Bedriye hanım veya 900 değil
  5. Bedriye Binbaşıoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    1500 de isteyebilirsiniz duruma göre...Ben en az 1000 dedim...900 e düşmeyelim mümkünse...Bunun içinde eğitimi, işin takibi v.s var. Biz piyasayı oluşturacağız...
    Böyle böyle aman elimden kaçırmayayım 900 olsun dersek başkaları da 300 e yapıyor diye duymaya başlarız.
    Emek veriyoruz arkadaşlar...
    Ama yine de karar sizin..
  6. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Bana kalsa 10.000 bile isterim ancak piyasayı alıcı ve satıcı arasındaki arz talep dengesi belirliyor. Bu işi yapanda sadece ben değilim :).. site için 1500 isteyim diyorum ama sizce nasıl bu dostlar.
  7. yok bende acaba bir taban fiyat uygulaması mı var diye sordum.ya da bir maliyet hesabı falan yaparak mı bulundu bu rakamı dedim.
  8. Bedriye Binbaşıoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Uygundur bence..