1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg c sınıfı uzmanlık sınavına hazırlanıyorum kitap önerisi alabilirmiyim ? teşekkürler

Konusu 'İSG Kitap,Dergi ve Mecmua' forumundadır ve yoncanur kalyoncu tarafından 23 Şubat 2017 başlatılmıştır.

1. yoncanur kalyoncu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    konu anlatımlı kitap önerisi alabilirmiyim ? Teşekkürler
  2. Gizem Çamur İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    148187
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    EKOL İNŞAAT
    konu anlatımlı kitaplar çok kalın ve külfetli, sana tavsiyem yönetmelikleri ve kanunları oku, risk medin kitapları var soru bankası veya çözümlü sorular olarak onu alabilirsin, bir de hakan erdoğan diye bir hoca var, baya sağlam sorular ve özetler çıkarıyor facebooktan onu takip edebilirsin.
  3. yoncanur kalyoncu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    çok teşekkür ederim çok sağolun
  4. e postanızı atın size atacağıma çalışın en az 70 alacaksınız
  5. gülen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    benimde kaynak sorunum var önerebileceğiniz güncel konuları içeren kitap varmı
  6. yoncanur kalyoncu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Çok teşekkür ederim yoncaa93@hotmail.com
  7. kenan aldemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    23242
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    kaynakların birçoğunun da dayanağı yönetmelik ve kanunlar. 6331, 4857 sayılı kanunlar ve ilgili yönetmelikleri incelemek faydalı olacaktır. Ayrıca facebookta sınav grupları var onlarda da güzel sorular paylaşılıyor.
  8. Yiğit Zafer BAĞÇACI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    141460
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Sıhhat OSGB
    facebookdan hakan erdoğan beyfendiyi takip edin. paylaştığı spot bilgi ve notlarla sınavı geçersiniz.
  9. Melek Özge Türker İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
  10. Murat Hayıt İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
  11. hayrioglu harun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    [​IMG][​IMG]Arkadaşlar bu dosyaları hayriogluh@eli.gov.tr adresine gönderirseniz sevinirim.:)
  12. yoncanur kalyoncu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Bence facebooktan Hakan erdoğan hocayı takip ederek isg sınavına çalışmak en mantıklı ve faydalısı hiç kafanızı başka kitap, dosya v.s. ile karıştırmayın.
  13. Eyüp DEMİR İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Arkadaşlar dosyalar dan bende istiyorum chefeyupdemir@gmail.com e-posta adresim
    Hakan erdoğan hacanın LİNKEDİN / facebook adresinin linkini bilen banada atsın aradıgımda çok fazla kişi cıkıyor.
    Saygılar
  14. yoncanur kalyoncu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
  15. _kaanmert İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Adres ver RİSK MED kitabını kargolayım. Hatta bir sürü de soru var elimde. % 97 Güncel.

SINAV kazanacağım diyenlere 1000 maddelik hap not hazırladım. Bu sorularla 2 sınav geçtim. Güncel mevzuatın özeti kısaca. Mailleri alayım?
  16. Çağla Gürkan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    149203
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    YAPI99 MİMARLIK
    kesinlikle kitapla zaman kaybetme, ben kitap almıştım ve test çözüyodum konu konu aklımda hiçbir şey kalmıyordu.Facebook'ta Hakan Erdoğan Hoca'nın grubu ile sınava 2 ay kala yoğun olarak hazırlandım ve geçtim.Ki bana ilk girişinde geçemezsin zor, boşver çalışma dediler.Hakan Hoca'da çözdüğün deneme sınavları zor gelir, ama sınavda benzer yapıda sorular çıkıyor.Ben kendisine borçluyum geçmemi, öneririm..
  17. aylinx66 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    yeni konu nasıl acıcam bulamadım bir türlü
  18. ilgili foruma girip sağ üstte yeni konu aç butonu mevcut
  19. mehmet emin aslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhaba seyfullah bey notları bana da yollayabilirmisiniz. mehmet344667@gmail.com
  20. Gülbahar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba Yolcanur hanım, isg uzmanlık sınavına çalışırken kitaplara pek güvenmeyin. Güncel olmuyor. sosyal medyada son baskı diye satılan bir kitap vardı cevap anahtarında çok yanlışklık vardı. Çalışırken bilgit.com dan kanunları takip edin ve online deneme soru çözmenizi tavsiye ederim.