1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg danışmanlık şirketi kurulsa bireysel olarak bu hizmeti verebilir miyim?

Konusu 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' forumundadır ve yaseminkolay tarafından 19 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. yaseminkolay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhaba arkadaşlar isg c sınıfı uzmanıyım. isg danışmanlık şirketi kurulsa bireysel olarak bu hizmeti yapabilir miyim ? şimdiden teşekkür ederim.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 19 Ocak 2014 ---
    merhaba arkadaşlar . isg c sınıfı uzmanıyım. isg danışmanlık şirketi kurulsa bireysel olarak bu hizmeti verebilir miyim?
  2. obalsun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Is guvenligi uzmanligi konusunda hizmet verebilirsiniz tabi. Ancak sadece is guvenligi uzmani olarak calisacaksaniz vereceğiniz danışmanlık hizmeti için firma çalışanı olarak görünüp maaş alacağınızdan, şirket kurmanıza gerek olmayabilir. Risk analizi yapıp bu süreçte fatura kesmeniz için gerekli olacaktır.
  3. selen turker İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bireysel olarak ben de daha belgemi almadan bir risk değerlendirmesi hazırladım.kendimi danışman olarak yazıp hazırlayanı işveren olarak gösterirsem bir sıkıntı çıkar mı?
    bu işyeri az tehlikeli.eğitimleri kendim verebilmem için belgemin olmasını beklemem gerekir değil mi?resmi kısmı bireysel çalışırsak günübirlik sigorta yaptırarak mı çözeceğiz?yoksa yaseminkolay ın sorduğu gibi bireysel şahsi vergi numarasına tabi olup fatura mı keseceğiz?
  4. okten deler İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    serbest meslek makbuzu keserek bireysel hizmet verebilirsiniz
  5. selen turker İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    teşekkürler
  6. şakir balcı İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    93988
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    ARDAHAN BELEDİYESİ
    Sigortalı olarak çalışıyorum çalışanların eğitimlerini vericem az tehlikeli bir kac işyerinde o eğitimleri vermek Icin o işyerinde uzman olarak çalışmam gerekli bu sözleşmeyi katipten yapmak yeterlimi yoksa o işyerinde ssk li uzmanmi oolmalıyız günü birlik.
  7. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Eğitim ver..ülkenin işletmenin ihtiyacı var..ve 2016 kadar yükümlülük profesyonel çalıştırma yükümlülük olmadığından verebilirsin..atama yap eğitimler bitince düşürürsün..