1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg eğitimi hakkında bir soru

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Onur Kutay tarafından 30 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Onur Kutay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhabalar uzaktan eğitim ile ilgili bir sorum olacaktı.Uzaktan eğitim sistemine girdiğimde daha ikinci derste ders videosu açılmıyor ancak sayaç doluyor.Kursu arayıp sordum ve canlı dersler hariç normal eğitim videolarının açılmadığını sayacı doldurmak için video sayfasını açıp bırakmam ve sadece slaytlara çalışmam söylendi..Başka bir kursa giden arkadaş ise her konuda eğitim videoları var olması gerekir dedi.İsg eğitimi alan arkadaşlar sizde her konuda eğitim videoları mevcut mu ?
  2. İPEK KARABABA İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    128131
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Tüm konularda ders videosu varmıydı hatırlamıyorum ancak videonun açılmaması bence yanlış. Ya ses kaydı şeklinde dinleme veya video mutlaka olması gerekir. Videoda slaytı birebir okumayıp yorum yapan eğiticilerde oluyordu ki tavsiye ederim.
    Olmasa da çok birşey kaybedeceğin düşüncesinde değilim önemli olan kurs döneminde eğitimcilerinden olabildiğince şey öğrenmek.
    Başarılar dilerim.
  3. Onur Kutay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Yanıtınız için teşekkür ederim.Her konuda videoların olması gerekiyor ama bizim kurs yüklememiş sanırım.Konularda sadece slaytlar var başka bir kurstaki arkadaş bizde videolar da var deyince bizim kurstan kaydımı sildirmeye karar vermiştim :) ama videolar çok önemli değil anladığım kadarıyla.
  4. İPEK KARABABA İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    128131
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Kursunuzun video içeriğini bilmeden önemli değil diyemem ama kendim için konuşuyum eğer anlatımcının uslubunu sevemediysem verim alamıyordum. Sanal eğitimde olan herşey zaten kursunuz da size fazlasıyla verilecek ondan yana bir endişeniz olmasın.
  5. Engin Yazgan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Uzaktan eğitimin pek faydasını görmedim etrafımda da gören olmadı. Herkes, bende dahil dersleri açıp süresi dolana kadar öyle bıraktım. Gerçi yoğun çalışma temposu da böyle olmasına neden oldu. Arkadaşın da dediği gibi yüz yüze eğitimde devamsızlık yapmamaya ve dersleri iyi dinlemeye çalış derim.
  6. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    yakında uzaktan eğitimi bitirirler 2 ay ders alacan ama dolu dolu...
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 31 Mayıs 2013 ---
    yakında uzaktan eğitimi bitirirler 2 ay ders alacan ama dolu dolu...