1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg ekip arkadaşları aranıyor !

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Ömer Sourtimes tarafından 5 Kasım 2014 başlatılmıştır.

 1. Sayın İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanları,


  Firmamız, Marmara Bölgesinde İş Sağlığı ve Güvenliği Ürünlerinin satışı alanında faaliyet gösteren 10 yıllık bir oluşumdur.


  Bu oluşum içerisinde yer alan elektronik ticaret marketimiz isvitrin.com , müşterilerine parekende ve toptan olarak ürün ve hizmet sunmaktadır.


  Bu hizmetlerimiz çerçevesinde tüm Türkiye de görevini yerine getiren iş sağlığı ve güvenliği uzmanlarnı partner olarak benimsemiş, birlikte çalışmaktan mutluluk duymaktayız.


  Standartlara ve yönetmeliğe uygun ürünleri , kullanıcılar ile buluşturmayı sağlıklı iş olarak hedeflemiş ve bu hedefi çizgisinde koşan firmamıza yeni ekip arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.


  Konu ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


  Sağlıklı işler..


  Mail: info@isvitrin.com

  Mob: 0544 262 39 65

  Tel: 0262 323 55 13

  web: www.isvitrin.com