1. Etkinlik grubu liderimiz Tuğba Coşkun hanımın bilgisi olmadan açılan başlıklar bilgilendirme süreci tamamlanana kadar askıya alınacaktır. Siz değerli takipçilerimize duyurulur...
  2. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg forumnet konya buluşması

Konusu 'ISGforum Etkinlikleri' forumundadır ve Fatma Kocaer tarafından 8 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    o zaman anket yaapalım ona göre çerçevesine karar vereim ne dersinz?
  2. m_gezer21 İSGforum Üyesi

Is it going to be in izmir?
  3. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    yes of course:)
  4. Özlem Yıldırım İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32007
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    kamu
    bende uygun bir zaman da olursa katılmak isterim
  5. Yalçın CEYLAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    92080
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    "OSGB zihniyetiyle mücadele" en öncelikli konu olmalıdır diye düşünüyorum.
  6. uğur göçer İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    17619
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bende katılmak isterim
  7. Yalçın CEYLAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    92080
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    "Uzmandan ziyade tacir olmuş OSGB sahiplerinin zihniyetiyle mücadele yolları" diye düzelteyim konu başlığını ki İSTİSNA olan arkadaşlarımızı incitmiş olmayayım. İSTİSNAlardan özür diliyorum.
  8. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    arkadaşlar bugün çalışma ve işkurumu konya bölge müdürüne ulaşmaya çalıştım şube müdürü ilgileneceğine söz verdi bir tarih belirlersek katılabilirmiş.bu tanışma toplantısı ayrıca ilimizdeki yetkili kişi ve kuruluşları davet edilerek bilgilenme yönü de olabilir diye düşündüm.önümüzdeki günlerde takip etmeye devam edeceğim. selçuklu belediyesinin ahmet keleşoğlu lokalindeki toplantı salonu için bugün belediye ile görüştüm.pazartesi günü bir dilekçe ile başvuracağım.ama burada da bir tarih belirtmem ve kaç kişi olacağımız soruldu.şimdi soru şu kaç kişi oluruz ve ne zaman yapalım ?
  9. serdar şentürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    cok acil bir durumum olmadigi surece katilirim. calisma saatlerim esnek. ortak alinacak tarih benim icinde uygun olacaktir
  10. İbrahim malkoc İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    En kisa zamanda toplanmak uzere diyelim o zaman.
  11. Kemal Ev İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    EMK
    Fatma Hn anlıyorum ki ; siteye uzak kaldığım süreçte bu orgnizasyonu başlatmışsınız. Bu başlık altında paylaşımları olan arkadaşların sayısı , bir elin parmak sayısına bile ulaşmadı. Üstelik net ifadelerden uzak söylemler dikkatimi çekiyor. Heyecanınızı yitirmenize neden olmak istemem . Yöntem değiştirseniz diyorum...
  12. Seda Memiş İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    22570
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ŞUAN ÇALIŞMIYORUM
    bence önümüzdeki hafta içinde yapalım
  13. Kemal Ev İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    EMK
    Seda Hn , zaten söylemler eyleme dönüşmezse , hedefe ulaşılamaz.
  14. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Kemal Bey selamlar. Söylediklerinizin art niyetli olmadığına inanıyorum. Lakin şunu da eklemek isterim. @Fatma Kocaer hanımefendi gerçekten özveri ile kimsenin cesaret edemeyeceği bir işe koyuldu. Kendisi ile yaptığımız önceki konuşmalardan da anladığım şey , kendisinin amacı tüm iyi niyetleri ile mesleği adına bir katkı sağlamak. Bundan dolayıdır ki hiçbir baskı, zorlama olmadan Çalışma Şube Müdürleri ile görüşmelere gidiyor, konferans salonu ayarlayıp bir de ikramları kendisi karşılamayı göze alıyor. Halihazırda bir işi mevcutken ve bu organizasyondan bir çıkarı olmadığı halde. Bence biz kendisinin umudunu kırmak yerine daha da cesaretlendirelim. Onun organizasyonunu sadece buradan takip etmekle kalmayalım, katılımın daha fazla olmasını sağlayalım. Buradan da şu anlaşılmasın. Amacımız gelen fazla kişi değil. Amacımız çalışmalarımızın, mesleğimizin ayrıntılarının daha fazla meslektaşımıza ulaşmasını sağlamak. Yoksa 5 kişi bile olsa bence yeter. Önemli olan o 5 kişinin en etkili şekilde çalışma hayatına devam edip bilinçlenmesidir.
    Gemide olduğumdan dolayı ben katılamayacağım yapılacak organizasyona ama, beraber kurs aldığım, bu konuya çok ciddi yaklaşan arkadaşlarım var Konya'da. Onların böyle değerli bir organizasyonun boşa gitmesine müsade etmeyeceklerini bildiğimden dolayı oraya gitmesini sağlayacağım. O nedenle gün önemli. İsteyen gelir. Başımızın üstünde yeri vardır. Gelmeyene de neden gelmediniz diyemeyiz elbette. Bence sayın @Kemal Ev sizde arkadaşlarınızı yönlendirin en azından. Böylece etkinlikten daha fazla kişi istifade etmiş olur.
    Öyle değil mi Fatma Hanım? Arkadaşlarımızı da getirebilir miyiz?
  15. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    tabiki getirebilirsiniz sormanız bile abesle iştigal :)bu benim değil bizim organizasyonumuz ....ayrıca iltifatlarınız içinde çok teşekkür ederim sait bey:)kemal bey bir yöntem değişiminden bahsetmişsiniz sanırım aklınızda bir fikir var bizimle paylaşırmısınız?
  16. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    ayrıca arkadaşlar kimi davet edelim bilgisinden istifade edebileceğimiz?
  17. Kemal Ev İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    EMK
    Güzel Arkadaşım ,
    Böyle yürekli bir çalışmayı takdir ettiğim ve " söylediklerinizin art niyetli olmadığına inanıyorum " cümlesini de anlamsız bulduğum bilinmeli. Polemiğe girmeden ve hanımefendi tarafından yapılan özverili çalışmayı kutluyorum. " Konya Buluşması " adıyla yeni bir başlığın açılması yönündeki payımın bilinmesini isterim. Bunun ötesinde , üzerime düşen her ne varsa , olanaklarım ölçüsünde yapacağımı dolaylı da olsa hanımefendiye zaten söylemiştim. İmalı cümlelerinizi , kişilik haklarını rencide edici bir ortamda paylaşmak yerine , üslubunuzu ayarlayarak daha anlaşılabilir bir noktaya taşıyabilirsiniz. Bunları yazmak zorunda kaldım ; camiadaki diğer tüm arkadaşların affına sığınıp , sizi uzlaşı ortamı ve saygı kavramını hiçe sayan ifadelerden uzaklaşmaya davet ediyorum.
  18. Bayram Çelik İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    43440
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel/Kismi OSGB
    Fatma Hanım,

Bu toplantıya bende katılırım.

Ayrıca önce ön bir toplantı yapıp sonra yapılacak faaliyetlere karar verilebilir.

Bayram ÇELİK
    bayramcelikisg@gmail.com
  19. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Sayın @Kemal Ev
    Söylediklerimin hangisi zorunuza gitti hala anlam veremiyorum.
    İmalı cümlelerim ve kişilik haklarınızı rencide ettiğimi iddia ettiğiniz kelimelerim hangisi? Ben kelime oyunları yapıp ardına saklanan birisi değilim. Aklımdakini karşımdaki insana ima etmeden ve rencide etmeden söylerim.
    Tabi yaptıklarınızın kendi çapınızda rencide edici olduğunu düşünüyorsanız orasını bilemem ama bu sizin görüşünüz olur zaten. İnsanlara destek olmamız gerektiğini belirtiyorum, siz de umudunuz kırılmasın ama yöntem değiştirin diyorsunuz. " söylediklerinizin art niyetli olmadığına inanıyorum "cümlesini anlamsız buluyorum, demenizden de söylediklerinizin art niyetli olduğuna inanmam gerekiyor sanırım anlam kazanması için. :D
    " Konya Buluşması " adıyla yeni bir başlığın açılması yönündeki payımın bilinmesini isterim. sözünüz de aslında çok anlamlı. İstek anlamında başarılı fakat
    sözünüze de burada katılmak isterim.
    Tekrar edeyim. Niyetim sizi suçlamak falan değil elbette. Ama bu tarz organizasyon hazırlıklarında yükü sırtlayan kişi üzerinde inanılmaz bir stres baş gösterir. Dışarıdakiler için çok da önemli olmayabilecek sadece basit bir kelime ( Heyecanınızı yitirmenize neden olmak istemem . Yöntem değiştirseniz diyorum... gibi mesela)
    bu faaliyeti yürüten arkadaşımız için olumsuz bir etkide bulunabilir. Bunun yerine @Fatma Kocaer Hanım'ın bu konu üzerinde defalarca sorduğu Ne Yapalım, Nasıl Yapalım, Öneriniz var mı? gibi soruları basitçe cevaplayarak kendisine yardımcı olabiliriz.
    Ben buradan tekrar edeyim. Sitemizin değerli üyelerinden birisiniz. Fırsatınız oldukça sitemize katkıda da bulunuyorsunuz. Kısacası değerlisiniz. Kimseyi rencide edici bir davranışım olmadığı, ve asıl sizi uzlaşı ortamına davet ediyorum.
    Umarım ne demeye çalıştığımı anlayabilmişsinizdir.
    Saygılarımla.
  20. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    değerli arkadaşlarım bugün toplantı salonu için belediyeye dilekçemi verdim kısmetse şubat ayının 23 de toplanacağız.ama şu an itibari ile dilekçe sonucunun belli olması gerekiyor.kesinleştiği taktirde forumda manşetten ilan edeceğim:)
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.