1. Etkinlik grubu liderimiz Tuğba Coşkun hanımın bilgisi olmadan açılan başlıklar bilgilendirme süreci tamamlanana kadar askıya alınacaktır. Siz değerli takipçilerimize duyurulur...
  2. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg forumnet konya buluşması

Konusu 'ISGforum Etkinlikleri' forumundadır ve Fatma Kocaer tarafından 8 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bio.turgut İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    şubat 23 de saat kaç olur acaba, bende gelmek, (yeni c sınıfı olmuş birisi olarak) bişeyler öğrenmek isterim ancak hafta sonu çalışıyorum pazartesi salı izin günüm hatta belki orada izin günlerimde yanında staj yapabileceğim bir yardım sever bile bulurum diye umut ediyordum inşallah akşam saatlerinde olurda bende katıla bilirim. 23 şubat pazar günü.
    şuanda fark ettim ki o tarihte yükseltme sınavı var ve aramızda katılacak arkadaşlar olabilir ve bu da katılımı kötü etkiler
  2. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Fatma Hanım.
    Yükseltme sınavları olacaktı 23 Şubat itibarı ile ama inşallah bir aksilik yaşanmaz..
  3. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    aman allahım sait bey inanamıyorum bula bula o tarihi mi bulmuşum ben tamamen unuttum onu ben yaa:(ya bugün gittim ajandalarını açtırdım.hafta içi istersek var fakat ben herkezin tatil günü olan pazar güü olmasını istedim ama hergün mü dolu olur taa o tarihe kadar gittik yani ama 23ünde sınav olduğunu ben tamamen unuttum neyse dilekçe sonucuma olumlu olarak dönerlerse daha sonra bir tarihe erteleyebilirim inş. önce olmaz ama sonra olabilir sanki....ama yok olmaz diyede ısrar ederlerse o zaman mecbur yapacaz rica minnet yaptırıyorum zaten ne zormuş bu işler telefon açtırmadığım adam kalmadı:)
  4. serdar şentürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Evet yükseltme sınavına gideceğiz mümkünse başka bir tarih olsun
  5. bio.turgut İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sayın uzman arkadaşlarım, pazartesi ve salı günleri yanında staj yapabileceğim bana uzmanlığın sahadaki kısmını öğretecek uzman aramaktayım böyle bir iyilik yaparsanız çok memnun kalır duacınız olurum. Mesajı buraya yazma sebebim ise bende Konyada ikamet ediyor olmam.
  6. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    arkadaşlar gözümüz aydın tarih belli oldu artık 2 mart pazar günü selçuklu ahmet keleşoğlu kültür merkezi toplantı salonunda buluşacağız biraz önce teyidini aldım...artık manşetten duyurma zamanı:)
  7. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Fatma hanım ellerinize sağlık.
    Bu güzel bir haber.
    Manşetten de duyuralım, hatta broşür de yapalım.
    Ben kurs yerinden arkadaşlarıma da hazırlayacağımız broşürü gönderip katılmalarını sağlarım. Artık ben olamayacağım ama gerekenleri beraberce yapalım inşallah.
  8. Murat Uğur100 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    41360
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    21 aralık 2013 olsaydı bari.
  9. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Evet Hayır cevaplı etkinlik oluşturursanız manşetteki yönlendirmeyi oraya yapayım ?
  10. bio.turgut İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    saat belli mi ?
  11. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    ok saat 1 ile 5 arasi
  12. İsmail Çelik İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    97261
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Sn Fatma Hanım 23 Şubat'ta sınıf yükseltme sınavı var. Hatırlatmak isterim. Konya dışından ve mesayi haricinde gelecekler için Cumartesi veya pazar olursa uygun olur. Yapabileceğimiz katkıyı bildirirseniz yardımcı olabiliriz.
  13. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    @İsmail Çelik bey.
    etkinliğimiz 2 Mart tarihine alındı.
    Katılımının yeterli olmasını sağlamak adına meslektaşlarımızı hem sitemizden, dolayısı ile etkinliğimizden haberdar ederseniz iyi olur
  14. İsmail Çelik İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    97261
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Teşekkürler. Ulaşabileceğim, Meslektaşlarımıza haberdar ederim.
  15. sevim ülkü İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben de ğelirim memnuniyetle
  16. Kemal Ev İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    EMK
    Arkadaşlar günaydın ,
    " Evet " , toplum olarak biraz spontane yaşıyoruz. Sabaha nasıl uyanmışsak , günümüz öyle süregidiyor. Ama bu organizasyonun belkemiği Fatma KOCAER hanımefendinin de belirttiği gibi, olanaklıysa lutfen " evet " ya da " hayır " lı yanıtlar vermeye gayret ediniz. Yüzde yüz katılım olamasa bile , net katılıma ilişkin bir sayıya ulaşmak açısından önemli olduğunu düşünüyorum. Duyarlı arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.