1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg hizmetleri ücretleri

Konusu 'Anketler,İstatistik ve Araştırmalar' forumundadır ve kubilay23 tarafından 25 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. melih onur İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben kendim şahsi olarak çalışıyorum arkadaslar ücret meselesini gerçekten çok düşündüm oturdum.benim kafamdan geçen fiyat günlük 400tl.yani saatliği 50tl.diyeceksiniz ki arkadasım çok 180 saatte 9000 lira.gerçekten çok değil arkadaslar + herkes birden 180 saati dolduracak diye bir kaide de yok maksimum alacaığınız iş saati olsa olsa 100 saat olur bunu yazın kenara gerisine yetişemezsiniz 5000 lirada bu iş için yeterlidir gözümde.nitekim alacağınız risk vereceğiniz emek çerçevesinde 100 saatten (ortalama 7 iş yerinden) fazla bakmak bizim aleyhimize olur neden sürekli işleri yetiştireceğim diye kendimizi riske atarız.bu yüzden benim kafamdaki rakam saatlik 50tl.çok çalışan varsa tek bir yerse 40-45 arası değişebilir.aşağısı gerçekten uğraştığınıza değmez.
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    katılıyorum.nokta.