1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Duyuru Isg - iş sağlığı güvenliği saha notu alma ve otomatik rapor oluşturma uygulaması

Konusu 'İnternet,Yazılım ve Teknoloji' forumundadır ve HakanTuran tarafından 27 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

?

İsg Saha Uygulamasına ihtiyacınız varmı?

 1. Var

  oy sayısı 14
  100,0%
 2. Yok

  oy sayısı 0
  0,0%
 1. HakanTuran İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar merhaba,

  Ben Hakan, B sınıfı iş güvenliği uzmanıyım. İSG Uzmanları için "Saha Notu Alma ve Otomatik Rapor Oluşturma Uygulaması" geliştirdik, daha verimli olması adına 10 rapora kadar ÜCRETSİZ olarak sizlere de sunuyoruz. Uygulamayı yükleyebilir, eksik gördüğünüz yerleri bizlere bildirebilirsiniz. Uygulamanın daha verimli ve kullanışlı olması adına sizlerden olumlu/olumsuz geri bildirimlerde bulunmanızı rica ediyoruz. Uygulamanın şuan markette ilk sürümü mevcut, bu hafta yeni sürümünü markete göndermeden önce tüm isg uzmanlarının görüşlerine ihtiyacımız var.

  Destek:

  Uygulamayı ilk indirip test eden, uygulamanın gelişimine katkıda bulunan ilk 10 isgforum kullanıcılarına 3 ay boyunda ÜCRETSİZ, kısıtlamasız üyelik vermek istiyoruz. Lütfen info@applogist.com adresine deneyimlerini ve kullanıcı isimlerinizi gönderin, hemen hesaplarınızı aktif edelim.

  İSG Raporu Kısaca;

  İSG Uzmanları için geliştirilen "Saha Notu Alma ve Otomatik Rapor Oluşturma Uygulaması" ile, saha denetim notlarınızı cep telefonlarınız üzerinden kolayca almanızı ve otomatik rapor oluşturmanızı sağlar.

  Başlıca Özellikleri; Şube yönetimi, şirket yönetimi, bulut üzerinden rapor paylaşımı, güncel yönetmelikler, ön tanımlı tehlike ve maddeler, pdf/word formatında rapor oluşturma gibi birçok özellikler sunuyor.

  App Store'dan ÜCRETSİZ Hemen İndir: http://bit.ly/IsgRaporuApp

  ya da

  AppStore'dan "İSG RAPORU" yazıp aratarak ÜCRETSİZ direk indirebilirsiniz.

  Vakit ayırdığınız için teşekkürler.

  [​IMG]
 2. bencaglayan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Uzman-Bilirkişi-Eğitmen
  Android uygulamasına sıra gelmedi sanırım. Herkesin telefonunun aynı olduğunu düşünmek doğru olmasa gerek.
 3. HakanTuran İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Merhaba, Android uygulaması tabi ki gelecektir. Fakat, iOS platformunda tüm eksik görülen yerleri belirleyip, isg uzmanlarının istek ve taleplerini değerlendirdikten sonra Android versiyonunu çıkarmayı düşünüyoruz. O yüzden forumda tüm isg uzmanlarından geri bildirimlerde bulunmalarını rica ediyoruz. Şuanda aldığımız geri bildirimler sonucunda birçok noktalar düzenlendi ve yeni sürümü markete gönderildi. Bir sonraki güncellemede buradan gelen talepler değerlendirilip geliştirilecektir. Lütfen sizlerde Android uygulamasında sorunsuz ve rahatlıkla kullanabileceğiniz bir uygulama istiyorsanız, sizlerden ricamız geçici olarak bir iPhone cihazında uygulamayı test edip, A sınıfı uzmanı olarak eksik gördüğünüz yerleri bizlerle paylaşmanızdır. iyi forumlar.
 4. Taner Yılmaz Etkinlik Grubu

  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  Afyon
  Sertifika Numarası:
  57660
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  android olursa deneyelim
 5. HakanTuran İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Merhaba, Android sürümü şuan için İos versiyonundan aldığımız geri bildirimlerin hızına göre geliştirilme süreci değişiklik gösterecektir. Sizlerden bu süreçte ricamız, deneme amaçlı bir iPhone cihazı edinip, olumlu/olumsuz geri bildirimlerde bulunabilirseniz, daha sonra çıkacak olan Android sürümünde taleplerinizi yerine getirmiş oluruz. İyi forumlar.