1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg iş yeri sağlık güvenlik birimi yıllık çalışma planı

Konusu 'Formlar' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 1 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. erdost İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118455
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    Yıllık değerlendirme raporları bakanlığa gönderilme zorunluluğu devam etmekte midir acaba arkadaşlar... Konuyla ilgili hangi yönetmeliğe bakmalıyım....
  2. Yusuf BULUT İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    112366
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    emeğinize sağlık..
  3. Çiğdem Yazgan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    43669
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Bende hazırlamış olduğum yıllık çalışma planını sunuyorum...

Ekli Dosyalar:

4. Ercan Kornan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    72044
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar alt işvereni olan bir işyeri var .Şöyle ki, asıl işverenin 1 çalışanı var bekçi .alt işverenler boş bir binanın altında olan 5 tane banka .şimdi binanın komple iş güvenliği uzmanıyım.yukardaki katlar boş inşaat halinde aşağısı için asıl işveren alt işveren sözleşmeleri mi imzalatacaz.Asıl lazım olan buraya nasıl yıllık plan hazırlayacam benım sorumlu olduğum tek bir çalışan var .ama komple binanın isg uzmanıyım hayret bir durumdayım yardımcı olur musunuz
  5. Mustafa bozye İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sektör isg
    Alttaki bankaları ne yapacaksın yahu, acil eylem planına dahil et tamamdır. Relaxx
  6. Ercan Kornan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    72044
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Acil eylem planına dahil ederiz relax ta .bu bankadakiler eğitime ya da tatbikata tabi olmayacaklar mı acil eyleme alırsam
  7. göksel çapkın İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    47301
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Limak Hazır Beton
  8. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    ben anlamadım nasıl altişverenler banka oluyor da şirketin sadece bekçisi oluyor.... alt işveren olduğuna emin misiniz? aynı binayı kullanan işverenler deolabiliyor. eğer adam binayı onlara kiraladıysa onlar altişveren olmuyor
  9. mert kgul İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    MADDE 23 – İş sağlığı ve güvenliğinin koordinasyonu

Aynı çalışma alanını birden fazla işverenin paylaşması durumunda işverenler;

İş hijyeni ile iş sağlığı ve güvenliği önlemlerinin uygulanmasında iş birliği yapar, yapılan işin yapısı göz önüne alınarak mesleki risklerin önlenmesi ve bu risklerden korunulması çalışmalarını koordinasyon içinde yapar, birbirlerini ve çalışan temsilcilerini bu riskler konusunda bilgilendirir.

Birden fazla işyerinin bulunduğu iş merkezleri, iş hanları, sanayi bölgeleri veya siteleri gibi yerlerde, iş sağlığı ve güvenliği konusundaki koordinasyon yönetim tarafından sağlanır. Yönetim, işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliği yönünden diğer işyerlerini etkileyecek tehlikeler hususunda gerekli tedbirleri almaları için işverenleri uyarır.. Bu uyarılara uymayan işverenleri Bakanlığa bildirir.
  10. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çok ihtiyacım vardı malum sene sonu...yine Erkan Dündar farkı...elinize sağlık;)
  11. cem önsoy İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    96343
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ADULARYA enerji yunusemre termik santrali
    erkan dündar meslekdaşıma teşekkürlerimle saygılar sunarım
    ayrıca katılım ve paylaşımda bulunan diğer arkadaşlarada selamlar
  12. ESRA ÇOBAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    104290